Kalėdos A. Gudaičiui nesusiklostė: „Olimpia“ išvykoje pripažino CSKA jėgą

[[ge:lrytas:lrytas:13046989]]

Artūras Gudaitis pataikė tritaškį su sirena, bet Milano klubas pralaimėjo.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 26, 2019, 6:51 PM, atnaujinta Dec 26, 2019, 10:05 PM

Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungusi Maskvos CSKA (11/5) komanda savo gerbėjams įteikė dovaną Kalėdų proga. Ketvirtadienį Rusijos klubas Kalingrade 78:75 (19:13, 13:26, 27:22, 19:14) nugalėjo Milano „Olimpia“ (8/8) krepšininkus.

Naudingai Italijos klubo gretose žaidė lietuvis Artūras Gudaitis. Aukštaūgis per 20 minučių pelnė 13 taškų (3/6 dvit., 1/1 trit. 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Olimpia“ iki pertraukos buvo pribloškusi CSKA krepšininkus ir pirmavo 39:33. Tačiau šeimininkai Mike'o Jameso ir Danielio Hacketto pastangų dėka antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą ir sirgalius pradžiugino pergale.

Rungtynių pabaigoje „Olimpia“ esant rezultatui 72:76 ir likus žaisti 29 sekundes buvo perėmusi kamuolį, tačiau netrukus suklydo, o D.Hackettas pelnė dvitaškį. A.Gudaičio taiklus tritaškis su sirena jau nebegalėjo pakeisti rezultato.

CSKA: Danielis Hackettas 28, Mike'as Jamesas (11 rez. perd.) 17, Johannesas Voigtmannas 14, Darrunas Hiliardas 8 taškai.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas ir Artūras Gudaitis po 13, Kalebas Tarczewskis 11, Michaelis Rollas 10 taškų.