R. Kurtinaičio kariaunai – skaudus smūgis Prancūzijoje

[[ge:lrytas:lrytas:13046993]]

Rimas Kurtinaitis su auklėtiniais pralaimėjo išvykoje.<br>J.Stacevičiaus nuotr.

Dec 26, 2019, 9:38 PM, atnaujinta Dec 27, 2019, 7:16 AM

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ antrąją Kalėdų dieną Eurolygoje patyrė skaudžią nesėkmę. Rusijos klubas išvykoje 88:92 (24:24, 21:26, 12:24, 31:18) pralaimėjo Vilerbano ASVEL klubui.

Jei kova iki pertraukos buvo apylygė, tai „Chimki“ visiškai subyrėjo trečiajame kėlinyje, po kurio leido ASVEL krepšininkams susikrauti 17 taškų pranašumą.

Vis tik R.Kurtinaičio auklėtiniai pasiduoti neketino ir lemiamo ketvirčio viduryje latvio Janio Timmos tritaškių dėka panaikino vienu metu turėtą net 19 taškų atsilikimą ir priartėjo 70:78.

Žaidimo ritmą pagavusi „Chimki“ sustoti neketino ir likus žaisti 3 minutėms atsiliko jau tik 2 taškais (84:86). Likus žaisti 15 sekundžių „Chimki“ pataikė dvitaškį ir atsiliko minimaliu skirtumu 88:89. Komandos apsikeitė pražangomis ir Chrisas Krameris likus žaisti 9 sekundes baudų metimais galėjo išlyginti rezultatą.

Tačiau buvusio Vilniaus „Ryto“ krepšininko ranka sudrebėjo ir ASVEL sumetę savo baudų metimus iškovojo aštuntąją pergalę bei pagal jas pasivijo „Chimki“ komandą.

ASVEL: Davidas Lighty 20, Jordanas Tayloras 17, Adreianas Payne’as 11, Charlesas Kahudi 10 taškų

„Chimki“: Janis Timmas 20, Jeremy Evansas ir Aleksejus Švedas po 15, Anthony Gillas 9 taškai.