[[ge:lrytas:lrytas:13056533]]

Stambulo komanda pratęsė pralaimėjimų seriją.<br>Imago/Scanpix nuotr.
 Stambulo komanda pratęsė pralaimėjimų seriją.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 27, 2019, 7:27 PM, atnaujinta Dec 27, 2019, 11:33 PM

Stambulo „Fenerbahce“ (5/11) Eurolygoje pratęsė pralaimėjimų seriją iki keturių ir namuose dramatiškai pralaimėjo per pratęsimą. Željko Obradovičiaus auklėtiniai 98:100 (24:22, 24:18, 22:19, 14:25, pratęsimas 14:16) pralaimėjo „Valencia“ (7/9) krepšininkams.

Šiame sezone sunkiai įsibėgėjanti „Fenerbahce“ turėjo vargti ir su „Valencia“ komanda. Stambulo klubas po trijų kėlinių pirmavo 70:59, tačiau „Valencia“ pasiduoti neketino.

Svečiai surengė spurtą 13:4 ketvirtajame kėlinyje ir priartėjo iki dviejų taškų – 72:74. Likus žaisti mažiau nei tris minutes „Valencia“ sugebėjo rezultatą tritaškiu metimu ir persverti.

Tuomet „Fenerbahce“ spurtavo 5:0, tačiau tuo pačiu atsakė ir „Valencia“, kuri jau atrodė pergalingus du taškus pelnė priešpaskutinę sekundę. Vis tik likusio laiko užteko, kad „Fenerbahce“ lyderis Nando de Colo po minutės pertraukėlės išplėštų pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes „Fenerbahce“ atrodė jau susikrovė apčiuopiamą pranašumą, bet „Valencia“ likus žaisti 8 sekundes pelnė du taškus su pražanga ir persvėrė rezultatą (100:98).

Paskutinės atakos metu N. de Colo bandė sukurti dar vieną stebuklą, tačiau jo tritaškis skriejo pro šalį.

„Fenerbahce“: Nando De Colo 31, Derrickas Williamsas ir Luigi Datome po 20, Bobby Dixonas 14 , Kostas Sloukas 10 taškų.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius (12 atk.kam.) 30, Brockas Motumas ir Jordanas Loydas po 14, Mike‘as Tobey 12 taškų.