K. Kemzūros kariaunos išvyka į Barseloną baigėsi pralaimėjimu

[[ge:lrytas:lrytas:13056537]]

K.Kemzūra su Pirėjo komanda pralaimėjo Ispanijoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 27, 2019, 10:01 PM, atnaujinta Dec 28, 2019, 7:45 AM

Pirėjo „Olympiakos“ (6/10), kuriam vadovauja lietuvis Kęstutis Kemzūra, Eurolygoje patyrė dar vieną pralaimėjimą. Graikijos klubas išvykoje 80:90 (12:20, 27:20, 19:29, 21:22) pralaimėjo „Barcelona“ (13/3) žvaigždynui.

Per pastarąsias penkerias Eurolygos rungtynės „Olympiakos“ pergale džiaugėsi tik kartą.

Dvikovą Ispanijoje kiek geriau pradėjo „Barcelona“, tačiau antrajame kėlinyje „Olympiakos“ atstatė pusiausvyrą rungtynių rezultate. Tačiau po pertraukos „Barcelona“ demonstravo solidesnį žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dviženklį pranašumą (58:69).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą ir pergalės iš rankų nepaleido. „Barcelona“ klubui tai buvo jau 13 pergalė Eurolygoje sužaidus 16 turų.