M. Kuzminsko metimas lėmė Krasnodaro klubo pergalę Lenkijoje

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas (8 pergalės ir 4 pralaimėjimai), kuriam atstovauja du Lietuvos rinktinės nariai Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas, šeštadienį Rusijos VTB Jungtinės lygos čempionate išvykoje žaidė su Zielona Guros komanda „Stelmet“ iš Lenkijos (4/7) ir įveikė varžovus rezultatu 85:83 (20:22, 19:17, 30:22, 16:22).

Mindaugas Kuzminskas išplėšė pergalę Krasnodaro klubui.<br> Twitter nuotr.

Dec 28, 2019, 9:01 PM, atnaujinta Dec 29, 2019, 12:01 PM

Pergalę svečiams iš Rusijos lėmė M.Kuzminsko metimas likus 10 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Iš viso M.Kuzminskas per 27 minutes pelnė 23 taškus (2/3 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 7/7 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko +29 naudingumo balus.

M.Kalnietis per beveik 23 minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Jis dar atkovojo ir perėmė po kamuolį ir surinko +9 naudingumo balus.

M.Kuzminskas įmetė sudėtingą metimą viena ranka nuo lentos per D.Gordoną, kuris reikalavo lietuvio pražangos puolime. Rezultatyvų perdavimą tautiečiui atliko M.Kalnietis.

Paskutinis Ludvigo Hakansono tritaškis skriejo pro šalį ir „Lokomotiv-Kuban“ šventė trečiąją pergalę iš eilės.

Už M.Kuzminską rezultatyviau ir naudingiau rungtyniavo Samas Dekkeris, surinkęs dvigubą dviženklį – 27 taškai ir 10 atkovotų kamuolių (+33 naud. bal.).

Rezultatas:

„Stelmet“ (4/7) – „Lokomotiv-Kuban“ (8/4) – 83:85 (22:20, 17:19, 22:30, 22:16).

„Stelmet“: Drew Gordonas 14 (9 atk. kam.), Ivica Radičius 13, Tony Meieris 12, Joe Thomassonas 10, Ludvigas Hakansonas ir Marcelis Ponitka po 9, Jaroslawas Zyskowskis 6, Przemyslawas Zamojskis 5, Lukaszas Koszarekas 4, Mikolajus Witlinskis 1 taškas.

„Lokomotiv-Kuban“: Samas Dekkeris 27 (10 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 23 (7 atk. kam.), Dmitrijus Kulaginas 9, Mantas Kalnietis 8 (5 rez. perdav.), Johnny O'Bryantas 7, Willas Cummingsas 5, Zacharas Vediščevas 3, Alanas Williamsas 2, Vladimiras Ivlevas 1 taškas.

Kitose šeštadienio rungtynėse Maskvos CSKA (10/3) tik po atkaklios kovos 94:91 palaužė Minsko „Cmoki“ (2/9) komandos pasipriešinimą.