NBA naktis: eilinis G. Antetokounmpo dvigubas dviženklis ir C. Anthony sugrįžimas į Niujorką

Giannio Antetokounmpo vedamas „Milwaukee Bucks“ (31/5) iškovojo 31-ąją pergalę NBA. „Bucks“ namuose po atkaklios kovos 106:104 (19:23, 33:28, 25:20, 29:33) įveikė „Minnesota Timberwolves“ (12/20) krepšininkus.

Giannis Antetokounmpo surinko eilinė dvigubą dviženklį NBA rungtynėse.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 2, 2020, 6:36 AM, atnaujinta Jan 2, 2020, 9:00 AM

Graikas prie šios pergalės prisidėjo pelnydamas jau 29-ąjį savo sezono dvigubą dviženklį. Jis per 31 minutę pelnė 32 taškus (10/15 dvit., 3/7 trit., 3/8 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti 1 min. 51 sek. G.Antetokounmpo smeigė tritaškį ir „Buckc“ pirmavo 106:100. Tačiau per likusią minutę varžovai pelnė 4 taškus be atsako ir atsiliko tik 104:106. Vis gi per likusį laiką abi komandos taškų nepelnė, o paskutinės „Timberwolves“ atakos metu G.Antetokounmpo blokavo Roberto Covingtono mestą tritaškį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (17 atk. kam.) 32, Khris Middletonas 13, Brookas Lopezas 11, Ericas Bledsoe 10 taškų.

„Timberwolves“: Shabazzas Napieras 22, Gorgui Dengas 15, Joshas Okogie ir Jaylenas Norwellas po 12, Nazas Reidas 11 taškų.

Kitose rungtynėse skaudų pralaimėjimą patyrė „Portland Trail Blazers“ (14/21) komanda, kuri išvykoje 93:117 (27:25, 21:26, 29:32, 16:34) pralaimėjo „New York Knicks“ (10/24) krepšininkams.

Sugrįžimą į Niujorką Carmelo Anthony pažymėjo pelnydamas 26 taškus, tačiau tai „Blazers“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Portlando komanda visiškai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 18 taškų skirtumu.

„Knicks“ į pergalę vedė po 22 taškus pelnę Julius Randle'as ir Mitchellas Robinsonas.