Po pergalės LKL – D. Adomaičio džiaugsmas: „Buvo tai, ko norime“

„Žaidėjų koncentracija nuo pirmos sekundės buvo tai, ko norime“, – po laimėtų LKL rungtynių kalbėjo Vilniaus „Ryto“ treneris Dainiaus Adomaitis.

Dainius Adomaitis džiaugėsi vilniečių pergale.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Dainius Adomaitis džiaugėsi vilniečių pergale.<br>V.Ščiavinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 4, 2020, 8:53 PM

Pirmojo rato pamoką išmokusi sostinės komanda klaidų nekartojo ir pakovoti dėl dar vienos sensacijos Kėdainių „Nevėžiui“ neleido.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose iškovojo užtikrintą pergalę 90:71 (32:17, 20:19, 14:14, 24:21) ir pasiekė revanšą už lapkritį Kėdainiuose patirtą nesėkmę 65:68.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 13 taškų įmetęs Marekas Blaževičius. Mindaugas Girdžiūnas ir Martynas Echodas prie pergalės pridėjo po 12 taškų. Sostinės ekipa jau pačioje susitikimo pradžioje įgijo dviženklį pranašumą 13:3, o sužaidus 10 minučių užtikrintai pirmavo 32:17. Antrajame ketvirtyje skirtumas tapo triuškinančiu – 43:21.

„Pirmoje pusėje puolime puikiai dalinomės kamuoliu, retai klydome. Manau, kad tai buvo geros rungtynės“, – pergale džiaugėsi D. Adomaitis.

Po pertraukos „Nevėžis“ intrigos neatkūrė. Nors kiek sumažino apsukas puolime, vilniečiai toliau kontroliavo žaidimą bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 36:28 laimėjęs „Rytas“ varžovus parbloškė taiklumu – šeimininkai įmetė 65 proc. dvitaškių (24/37) ir 43 proc. tritaškių (9/21).

Kėdainių klubas pataikė 40 proc. dvitaškių (16/40) ir 41 proc. tritaškių (9/22).

„Varžovai buvo fiziškesni ir vyriškesni. Leidome jiems per gerai pasijausti pirmame kėlinyje. Bandėme gaudyti, bet nepagavome. Pirmas kėlinys mus nužudė“, – po rungtynių apgailestavo „Nevėžio“ vairininkas Marius Kiltinavičius.