ALBA pabandė kirsti atgal „Maccabi“ už sutriuškinimą Tel Avive, tačiau ir vėl krito

[[ge:lrytas:lrytas:13199293]]

„Maccabi“ krepšininkai bando dar kartą įveikti ALBA<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 9, 2020, 8:57 PM, atnaujinta Jan 10, 2020, 12:37 AM

Eurolygoje startavo antrasis varžybų ratas, o ketvirtadienį buvo žaidžiamos ketverios dvikovos. Berlyne vietos ALBA su Roku Giedraičiu santykius aiškinosi su Tel Avivo „Maccabi“.  Vokietijos klubas paskutiniame kėlinyje kilo į lemiamą šturmą, bet galiausiai pralaimėjo svečiams 89:95 (28:31, 17:19, 19:22, 25:23). Tai buvo antroji Berlyno klubo nesėkmė iš eilės.

R.Giedraitis ant parketo praleido 17 minučių ir per šį laiką pelnė 11 taškų (2/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/9 baudų metimai), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, sykį suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir dvikovą baigė su 11 naudingumo balų.

Likus dviem minutėms, svečiai pirmavo 90:77, tačiau ALBA ekipa per daugiau nei minutę pelnė net 9 taškus be atsako.

ALBA: Martinas Hermannssonas 16, Marcusas Erikssonas 12 (3/6 tritaškiai), Rokas Giedraitis 11, Luke'as Sikma (12 atk. kam., 27 naud. bal.) ir Nielsas Giffey po 10.

„Maccabi“: Elijah Bryantas 19 (5/6 tritaškiai, 8 atk. kam.), Jalenas Reynoldsas 17 (8/10 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 15, Jake'as Cohenas 11.

Ketvirtoje pozicijoje esanti Izraelio ekipa buvo patekusi į savotišką duobę – praėjusiame ture pralaimėjo Kauno „Žalgiriui“ 68:73, o prieš dvi savaites buvo sutriuškinta Stambulo „Anadolu Efes“ 79:99.

„Maccabi“ Eurolygoje kas 5-6 mačus patiria po du pralaimėjimus iš eilės.

Praėjusiame ture ALBA nusileido „Valencia“ komandai 77:91 ir su penkiomis pergalėmis žengia tarp ausaiderių.

Praėjusiame rate „Maccabi“ namie sutriuškino ALBA 104:78 ir tuomet vienas iš rezultatyviausių žaidėjų vokiečių ekipoje buvo R.Giedraitis, įmetęs 12 taškų.