„Fenerbahce“ labai lengvai antrąkart Eurolygoje parklupdė „Baskonia“

[[ge:lrytas:lrytas:13199333]]

Željko Obradovičius<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-01-09 21:40, atnaujinta 2020-01-10 00:43

Eurolygoje startavo antrasis varžybų ratas, o ketvirtadienį buvo žaidžiamos ketverios dvikovos. Ispanų Vitorijos „Baskonia“ kovojo su šio sezono sensacija blogąja prasme tapusia Stambulo „Fenerbahce“. Tačiau šįkart nemalonių staigmenų savo sirgaliams Turkijos ekipa nepateikė:  „Fenerbahce“ itin lengvai 79:65 (20:11, 22:17, 20:17, 17:20) nepaliko šansų Vitorijai.

Turkijos komanda trečiame kėlinyje buvo susikrovusi net 22 taškų – 62:40. Šeimininkai per paskutinį kėlinį sugebėjo aptirpdyti skirtumą, tačiau intriga buvo menka.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė karjeros pataikytų tritaškių rekordą užfiksavo Leo Westermannas, kuris per 21 minutę pelnė 21 tašką, pataikydamas 7 tritaškius iš 8.

16 taškų prie pergalės pridėjo Derrickas Williamsas (4/6 tritaškiai, 5 rez. perd., 24 naud. bal.), 11 – Nando De Colo (3/4 tritaškiai), po 9 – Luigi Datome ir Melih Mahmutoglu.

Pralaimėjusiems Tornike Shengelia surinko 21 tašką (7 atk. kam., 37 naud. bal.), Youssoupha Fallas – 18 (17 min., 5 atk. kam., 20 naud. bal.), Nikas Stauskas – 9 taškais (1/5 tritaškiai).

Praėjusiame ture „Baskonia“ nustebino visus, sugebėjusi 76:74 įveikti vieną iš Eurolygos lyderių „Barcelona“.

Tuo tarpu „Fenerbahce“ po keturių pralaimėjimų iš eilės buvo susitvarkiusi su Kęstučio Kemzūros vedamu Pirėjo „Olympiakos“ 96:87.

Pirmojo rato dvikovoje Stambulo klubas taip pat buvo geresnis, laimėjęs prieš Vitorijos krepšininkus 87:80.

„Fenerbahce“ šį sezoną stebina savo nevykusiu žaidimu: nors ekipoje nemažai žvaigždžių, Željko Obradovičiaus vedami turkai iki ketvirtadienio turėjo vos 6 laimėjimus ir buvo įsitaisę antroje turnyro lentelės pusėje.