Valensijoje – sudėtinga K. Kemzūros auklėtinių pergalė

Kęstučio Kemzūros treniruojamas Pirėjo „Olympiakos“ klubas penktadienio vakarą vis dėlto išsivežė pergalę iš Valensijos. Graikai išvykoje palaužė „Valencia“ žaidėjus 93:91 (16:16, 23:20, 31:27, 23:28).

Kęstutis Kemzūra.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 10, 2020, 9:54 PM, atnaujinta Jan 11, 2020, 10:29 AM

Rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau ketvirtojo kėlinio metu žingsnį į priekį dėjo „Olympiakos“.

Po Georgio Printezio metimo ketvirtojo kėlinio metu „Olympiakos“ pranašumas išaugo iki penkių taškų – 85:80.

Netrukus taikliais metimais atsakė ir šeimininkai, kurie sumažino deficitą – 86:89. Vis dėlto laiko jiems neužteko, tad pergalę iškovojo „Olympiakos“.

Nors K.Kemzūrai pavyko atvesti graikus į pergalę, jo dienos Pirėjoje, ko gero, jau yra suskaičiuotos.

Graikijoje kalbama, kad jo vietą „Olympiakos“ klube užims graikas Georgiosas Bartzokas.

„Valencia“: Fernando San Emeterio 23, Vanja Marinkovičius 20, Samas Van Rossomas 11.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 18 (7 atk. kam.), Saša Vezenkovas 17, Kostas Papanikolaou 16, Brandonas Paulas 12.