[[ge:lrytas:lrytas:13221721]]

„Juventus“ ir „Rytas“ šį sezoną grumsis dar ne sykį.<br>T.Bauro nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 11, 2020, 5:08 PM, atnaujinta Jan 11, 2020, 8:32 PM

LKL čempionato 18-ojo turo rungtynėse šeštadienį Utenoje susigrūmė principiniai varžovai „Juventus“ (10/8) ir Vilniaus „Rytas“ (12/6). Po dramatiškos mačo pabaigos pergalę šventė šeimininkai 83:81 (24:25, 22:21, 19:15, 18:20), o lemiamamas buvo Bryanto Crawfordo metimas likus 2 sek.

„Mes esam kieti vyrukai. Pusę metų sunkiai dirbome, o dabar galime žaisti su bet kuo“, – sakė „Juventus“ treneris Žydrūnas Urbonas.

Per pirmuosius du kėlinius abi komandos stebino tritaškiais, bet persvaros neįgijo – 46:46.

„Juventus“ pataikė 10 iš 16 metimų, o „Rytas“ – 7 iš 11.

Po pertraukos šeimininkai buvo atsilikę 53:60, tačiau po įspūdingo spurto kėlinio 12:1 pabaigoje vėl persvėrė rezultatą (65:61).

Trečiajame kėlinyje „Juventus“ buvo įgijęs persvarą, bet likus 1 min. 16 sek. Arnas Butkevičius išlygino rezultatą – 81:81.

Kai vilniečiai dukart nesėkmingai atakavo krepšį, paskutinė „Juventus“ atakai liko 22 sek. Kamuolį turėjęs B.Crawfordas metė užmynęs ant tritaškio linijos – kamuolys pataikė į lanką, bet paskui įkrito likus 2 sek.

Svečiai jau neturėjo laiko surengti sėkmingą ataką.

Rungtynių didvyriu tapęs B.Crawfordas iki tol buvo pataikęs tik vieną metimą iš šešių, o iš viso surinko 5 taškus. Kur kas galingiau atrodė 17 taškų ir 26 naudingumo balus surinkęs Gytis Radzevičius.

„Ryto“ gretose rezultatyviausiai žaidė Pako Cruzas, pelnęs 17 taškų.

Vilniečiai pirmojo rato mačą namuose laimėjo įtikinamai 86:65, tačiau iškart po Naujųjų metų Utenoje gavo kirtį Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse 81:85.

Taurės ketvirtfinalio revanšas vyks vasario 11 d., o jau vasario 29 d. Utenoje komandos žais trečiojo rato rungtynes.