EUROLYGA

Luka Dončičius iš pykčio plėšė marškinėlius – atrodė bejėgis prieš LeBroną Jamesą

LeBronas Jamesas nenusiteikęs užleisti NBA karaliaus sosto įžūliam europiečiui. 35 metų legenda per NBA rungtynes penktadienio naktį neleido spindėti 20-mečiui slovėnui Lukai Dončičiui, o „Los Angeles Lakers“ (31 pergalė ir 7 pralaimėjimai) svečiuose įveikė „Dallas Mavericks“ (23/15) ekipą 129:124.

Luka Dončičius neįveikė LeBrono Jameso.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Jan 11, 2020, 9:15 AM, atnaujinta Jan 11, 2020, 10:05 AM

L.Jamesas surinko 35 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, o pagal iš žaidimo pataikytus metimus (12 193) pakilo į 4-ąją vietą NBA istorijoje, aplenkęs Michaelą Jordaną.

L.Dončičius surinko 25 taškus, sugriebė 10 kamuolių ir buvo rezultatyviausias savo komandoje, tačiau „Mavericks“ pralaimėjo pirmąjį kėlinį net 27:45 ir neturėjo jokių vilčių.

Per du kėlinius „Lakers“ pelnė net 79 taškus ir taip pat pagerino sezono rezultatyvumo rekordą.

Antrojo kėlinio pabaigoje nusivylęs L.Dončičius tiesiog perplėšė savo marškinėlius ties kaklu, kai nepataikė baudos metimų.

Pirmoje pusėje jo plius/minus rodiklis buvo blogiausias komandoje – minus 24.

„Aš žaidžiau tikrai blogai, – sakė L.Dončičius. – Jaučiausi taip, lyg visai nežinočiau, kaip žaisti krepšinį. Tai nebuvau aš. Galiu geriau. Daug geriau.“

„Lakers“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės.

„Svarbu, ne tai, kiek tu gali laimėti iš eilės. Svarbu, kaip tu gerini žaidimą kiekvienose rungtynėse ir manau, kad mes tai padarėme“, – sakė L.Jamesas.

„Mavericks“ puolėjas latvis Kristapas Porzingis nežaidė dėl kelio skausmų, bet tai ne tas kelis, kurį jis buvo susižeidęs prieš dvejus metus.

Dalaso komanda per pastarąsias 7 rungtynes patyrė jau 5 pralaimėjimus.