A. Kulboka su Bilbao komanda Ispanijoje po pratęsimo patiesė galingąją „Barcelona“

Arnoldas Kulboka ir jo atstovaujamas „Bilbao Basket“ klubas (10 pergalių ir 7 pralaimėjimai) Ispanijos krepšinio čempionato 17-ojo turo rungtynėse sekmadienį susitiko su „Barcelona“ (13/4) komanda ir rezultatu 94:92 (14:17, 18:24, 30:21, 22:22, 10:8) nugalėjo Svetislavo Pesičiaus auklėtinius po pratęsimo.

Arnoldas Kulboka (Nr.88) su Bilbao komandos draugais.<br>Twitter nuotr.

Jan 12, 2020, 4:45 PM, atnaujinta Jan 12, 2020, 8:53 PM

A.Kulboka per 21 minutę pelnė 6 taškus (2/3 tritaškiai), atkovojo vieną kamuolį ir surinko +6 naudingumo balus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24, Malcolmas Delaney 15, Cory Higginsas 14, Ante Tomičius 12, Alexas Abrinesas 9, Kyle'as Kuricas 7, Victoras Claveras, Pierre'as Oriola ir Pau Ribasas po 3, Artiomas Pustovyj 2 taškai.

„Bilbao Basket“: Axelis Bouteille'is 20, Benas Lammersas 18, Jaylonas Brownas 13, Rafa Martinezas 12, Emiras Sulejmanovičius 9, Ondrejus Balvinas 8, Arnoldas Kulboka ir J. Rousselle'as po 6, Sergio Rodriguezas 2 taškai.

Kitose rungtynėse „Fuenlabrada“ komanda (4/13) su Egidijumi Mockevičiumi namuose pralaimėjo Sevilijos „Real Betis“ ekipai (5/13) rezultatau 69:85 (16:23, 15:19, 14:17, 24:26).

E.Mockevičius per 15 min. pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškiai, 0/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir surinko +10 naudingumo balų.

„Fuenlabrada“: Tomas Bellasas 14, Karvelis Andersonas ir Marcas Garcia po 13, Egidijus Mockevičius 10, Anthony Brownas ir Večeslavas Bobrovas po 6, Earlas Rowlandas 5, Pierre'as A.Gillet 2 taškai.

„Real Betis“: Shayne'as Whittingtonas 14, Tobias Borgas ir A.J.Slaughteris po 12, Obi Enechionyia 9, Jerome'as Jordanas ir Pablo Almazanas po 8, Demitrius Congeris ir Kenanas Sipahi po 7, Mamadou Niang 6, Albertas Oliveris 2 taškai.