Fantastiškas pasirodymas: Jonas Valančiūnas gerino ir sezono, ir karjeros rekordus

Jonas Valančiūnas sužaidė geriausią sezono mačą, o jo atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (18/22) ekipa namuose patiesė „Golden State Warriors“ (9/32) krepšininkus – 122:102 (27:26, 33:33, 35:17, 27:26).

Jonas Valančiūnas gerino rekordus.<br> AP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 13, 2020, 6:32 AM, atnaujinta Jan 13, 2020, 7:08 AM

Lietuvis sekmadienį aikštėje praleido 29 minutes, per jas pelnė 31 tašką (13/17 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 19 kamuolių ir surinko 46 naudingumo balus. Žaidėjas pasiekė šio sezono atkovotų kamuolių rekordą ir karjeros naudingumo balų rekordą. Iki sezono rezultatyvumo rekordo jam pritrūko vieno taško.

„Grizzlies“ į priekį šovė trečiojo kėlinio metu, kurį laimėjo 18 taškų skirtumu – 95:76.

Lemiamo ketvirčio metu šeimininkams pavyko išlaikyti turėtą pranašumą, kas ir leido švęsti pelnytą pergalę.

„Nebuvo taip, kad žaidėme ant manęs ar ant kažkurio kito žaidėjo. Mes tiesiog dalijamės kamuoliu, rungtyniaujame komandiškai ir stengiamės rasti laisvus komandos draugus. Kamuolys šįkart rado mane“, – po pergalės kalbėjo 27-erių 212 cm ūgio J.Valančiūnas.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 31 (19 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 21, Ja Morantas (3/10 dvit., 10 rez. perd., 7 atk. kam.), Graysonas Allenas (3/3 trit.) ir Tyusas Jonesas – po 11, De'Anthony Meltonas 10.

„Warriors“: D'Angelo Russellas 34 (5/9 trit.), Alecas Burksas (3/10 dvit.) ir Jordanas Poole'as (4/9 trit.) – po 13, Omari Spellmanas 12, Ericas Paschallis 10 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.).

Visi rezultatai:

„New York Knicks“ – „Miami Heat“ 124:121 (27:31, 28:29, 29:34, 40:27);

„Washington Wizards“ – „Utah Jazz“ 116:127 (34:23, 32:32, 25:38, 25:34);

„Brooklyn Nets“ – „Atlanta Hawks“ 108:86 (37:16, 33:30, 22:20, 16:20);

„Memphis Grizzlies“ – „Golden State Warriors“ 122:102 (27:26, 33:33, 35:17, 27:26);

„Toronto Raptors“ – „San Antonio Spurs“ 104:105 (28:21, 23:22, 31:26, 22:36);

„Denver Nuggets“ – „Los Angeles Clippers“ 114:104 (29:30, 37:22, 23:22, 25:30);

„Phoenix Suns“ – „Charlotte Hornets“ 100:92 (18:24, 28:21, 25:26, 29:21).