Eurolygos čempionė CSKA nutraukė rekordinę 13-os „Real“ pergalių seriją

CSKA bando nutraukti „Real“ pergalių seriją<br>cskabasket.com nuotr.
CSKA bando nutraukti „Real“ pergalių seriją<br>vk.com/cskabasket nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 14, 2020, 7:01 PM, atnaujinta Jan 14, 2020, 10:40 PM

13 nepralaimėtų mačų – toks bus Madrido „Real“ klubo rekordas šio sezono Eurolygoje. Dar vienai pergalei kelia užkirto Eurolygos čempionė Maskvos CSKA, kuri namie privertė pasiduoti Ispanijos superklubą 60:55 (14:21, 12:12, 17:10, 17:12).

Mačo pradžioje atrodė, kad „Real“ valdys situaciją, nes komanda išsiveržė į priekį ir po dešimties minučių kovos turėjo 7 taškų persvarą 21:14. Antrojo kėlinio viduryje skirtumas padidėjo iki 26:16, bet nerezultatyvaus mačo trečiojo kėlinio pradžioje po CSKA snaiperio Mike'o Jameso tritaškio svečiai jau atsiliko 33:34.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 43:43, o likus žaisti 37 sekundes Maskvos ekipai labai padėjo Darruno Hilliardo tritaškis – 58:54. Tuomet „Real“ žaidėjai suklydo, prametė tritaškį ir turėjo pripažinti CSKA pergalę.

Tiek CSKA, tiek „Real“ šį sezoną vidutiniškai renka daugiau nei 85 taškus per rungtynes ir pagal šį rodiklį rikiuojasi pirmajame turnyro šešete, tačiau šįkart tai buvo vienos nerezultatyviausių abiejų komandų akistata.

„Real“ veteranas Felipe Reyesas šiame susitikime tapo vos penktuoju žaidėju Eurolygos istorijoje, kuriam pavyko pasiekti 3 tūkstančių karjeros taškų ribą. Kiti keturi – Vassilis Spanoulis, Juanas Carlosas Navarro, Georgios Printezis ir Paulius Jankūnas. Kitas eilėje – 2960 taškų pelnęs Nando De Colo.

Pastarąjį kartą ispanų ekipa buvo pralaimėjusi tik praėjusių metų spalio 30-ąją, kai buvo nusileidusi Miuncheno „Bayern“ 86:95.

CSKA savo sąskaitoje turi jau 13 laimėjimų, o pirmoje šių komandų akistatoje Madridas sutriuškino Rusijos čempioną 97:81.

Praėjusiame ture maskviečiai įveikė „Bayern“ 84:77.

CSKA: Mike‘as Jamesas 19 (2/9 tritaškių, 7 klaidos), Darrunas Hilliardas 14, Kyle‘as Hinesas 10 (6 atk. kam., 4 blokai), Nikita Kurbanovas 4 (10 atk. kam.). „Real“: Trey‘us Thompkinsas 14 (1/5 tritaškių, 6 atk. kam.), Facundo Campazzo 11 (3/10 tritaškių, 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolas Laprovittola 8.