Iš ligoninės sugrįžęs R. Kurtinaitis su „Chimki“ žaidėjais pratrūko – sudaužė „Real“ kaip šiltą vilną

[[ge:lrytas:lrytas:13290467]]

Rimas Kurtinaitis su „Chimki“ ekipa žaidžia su „Real“<br>bckhimki com. nuotr.

Jan 16, 2020, 7:05 PM, atnaujinta Jan 16, 2020, 9:56 PM

Rimas Kurtinaitis po antradienio namų dvikovos Eurolygoje su „Valencia“ ekipa buvo išvežtas į ligoninę dėl apsinuodijimo maistu, tačiau jau trečiadienio vakarą su ekipa kurpė strategiją mačui su Madrido „Real“. Maskvos srities „Chimki“ antrąkart per savaitę siekė įkirsti „Real“ ir tai padarė įspūdingai – nušlavė ispanus 102:94 (25:21, 30:23, 25:25, 22:25). Šeimininkai pirmavo 20 taškų skirtumu ketvirtame kėlinyje, tačiau apsiramino ir leido svečiams sumažinti prarają iki vienženklio skirtumo.

Po pralaimėjimo Maskvoje prieš CSKA, „Real“ atvyko į Rusijos sostinės priemestį Mytiščius kautis su „Chimki“.

Užsivedę R.Kurtinaičio krepšininkai iškart smogė ispanams ir per pirmąsias minutes pirmavo 2-7 taškų skirtumu.

Ypač pasižymėjo maskviečių lyderis Aleksejus Švedas, kuris metė 4 tritaškius ir visus pataikė.

Baigiantis antram kėliniui „Chimki“ įgijo dviženklę persvarą – 52:42, o ilsėtis išėjo pirmaudami 55:44.

Trečiame kėlinyje A.Švedas pataikė savo penktąjį tritaškį iš šešių ir rusai buvo priekyje 67:54

Po trijų ketvirčių „Chimki“ buvo priekyje 80:69, o šeimininkus tempė 19 taškų įmetęs A.Švedas.

Ketvirtame kėlinyje „Chimki“ pradėjo apskritai šėlti – padidino persvarą iki 93:69. Penkių minučių atkarpą „Chimki“ laimėjo 13:0.

Tad R.Kurtinaičio klubas įveikė galingąjį varžovą ir įsirašė 9 laimėjimą.

„Chimki“ pataikė 15 tritaškių iš 27 (56 proc.).  13 rezultatyvių perdavimų atlikęs Aleksejus Švedas pasiekė karjeros rekordą. Taip pat „Chimki“ lyderis pelnė 21 tašką.

„Iš principo mes sužaidėme taip, kaip reikia. Žinojome, kad „Real“ mėgsta bėgti, mesti tritaškius, tad pagrindine užduotimi buvo neleisti jų pelnyti. Galbūt, baigiantis mačui mes atsipalaidavome, tačiau iš esmės sužaidėme gerai“, – po rungtynių teigė A.Švedas

15 taškų pridėjo Devinas Bookeris, po 13 – Anthony Gillas ir Janis Timma, 11 – Jonas Jerebko, 10 – Sergejus Karasiovas.

„Real“ komandai 20 taškų surinko Jordanas Mickey, 17 – Fabienas Causeur, po 10 – Facundo Campazzo ir Trey’us Thompkinsas.

Taip vadinamoje sunkioje savaitėje „Real“ atvyko du mačus žaisti į Rusiją. Prieš šią savaitę 13 laimėjimų iš eilės turėjusi Ispanijos komanda suklupo Maskvoje, kur nusileido Eurolygos čempionui CSKA 55:60.

Tuo tarpu antradienį „Chimki“ krito nuo „Valencia“ 75:84 ir pratęsė nesėkmių ruožą – lietuvių treniruojamas klubas per pastarąsias 11 rungtynių laimėjo tik dvejose.

„Real“ ir „Chimki“ tarpusavio akistatoje pirmame rate Madrido klubas tiesiog nušlavė maskviečius 104:76.