Justei Jocytei pirmųjų taškų Eurolygoje reikės palaukti

Liono ASVEL žengė didelį žingsnį Eurolygos atkrintamųjų varžybų link, tačiau 14-metei šios komandos krepšininkei Justei Jocytei dar nepavyko pelnyti pirmųjų taškų svarbiausiame žemyno turnyre.

Justė Jocytė atstovauja moterų ASVEL komandai.<br>Twitter nuotr.
Justė Jocytė debiutavo Prancūzijos moterų lygoje.<br>Twitter nuotr.
Klaipėdos<br>G.Šiupoario nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Jan 16, 2020, 11:33 PM, atnaujinta Jan 16, 2020, 11:41 PM

ASVEL ketvirtadienį namie nelauktai lengvai nugalėjo aukštesnę vietą užimančią Skijaus „Famila“ komandą 85:48. Liono krepšininkės jau pirmojo kėlinio viduryje pirmavo 16:6, antrajame kėlinyje įgijo 20 taškų persvarą ir be jokio jaudulio pabaigė pradėtą darbą.

J.Jocytė į aikštę buvo įleista priešpaskutinę minutę ir nė karto nemetė į krepšį. Su komanda į išvykas nekeliaujanti lietuvė Eurolygoje žaidė antrąsias rungtynes.

ASVEL iškovojo trečiąją iš eilės pergalę ir įsitvirtino ketvirtojoje vietoje. Prancūzijos klubas per 10 turų laimėjo 5 kartus ir vienu tašku lenkia artimiausius persekiotojus Kursko „Dinamo“ ir „Sopron“.

Eurolyga. 10 turas

A grupė

Jekaterinburgo UGMK – Venecijos „Reyer“ (G.Petronytė 8) 97:44,

Breno „Castors“ (E.Šikšniūtė 10) – Orenburgo „Nadežda“ 47:80,

Mersino „Cukurova“ – Prahos USK 50:109, Buržo „Tango“ – Rygos TTT 79:75.

Lentelė: UGMK ir USK – po 9, „Nadežda“ ir „Tango“ – po 6, „Reyer“ ir „Castors“ – po 3, TTT ir „Cukurova“ – po 2.

B grupė

Liono ASVEL (J.Jocytė 0) – Skijaus „Famila“ 85:48,

Kursko „Dinamo“ – „Lattes-Montpellier“ 78:90, Gdynės „Arka“ – Stambulo „Fenerbahçe“ 52:80, „Sopron“ – Žeronos „Spar“ 66:56.

Lentelė: „Fenerbahçe“ – 8, „Lattes-Montpellier“ – 7, „Famila“ – 6, ASVEL – 5, „Sopron“ ir „Dinamo“ – po 4, „Spar“ ir „Arka“ – po 3.

REPORTERIS: prasidėjo išankstinis balsavimas