35-ąjį sezono dviženklį pasiekęs G. Antetokounmpo padėjo „Bucks“ iškovoti penktąją pergalę iš eilės

Giannis Antetokounmpo pelnė 32 taškus ir atsikovojo 17 kamuolių, Khrisas Middletonas pridėjo 23 taškus ir „Milwaukee Bucks“ (37/6) ekipa sugebėjo sustabdyti ketvirtadienį namie „Boston Celtics“ (27/13) atstovus 128:123 (36:20, 40:38, 30:29, 22:36).

G.Antetokounmpo <br> AP/Scanpix.com nuotr.

2020-01-17 06:53, atnaujinta 2020-01-17 06:56

Tai buvo jau penktoji iš eilės „Bucks“ pergalė NBA čempionate, kuri sugebėjo sustabdyti „Celtics“ ir 40 taškų pelniusį Kembą Walkerį.

Giannis Antetokounmpo, kuris šiame mače dar ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, jau dvigubą dviženklį surinko jau 35-ąjį kartą šiame sezone.

Po to , kai „Bucks“ šiose rungtynėse pirmavo 27 taškų skirtumu, svečiai baigiantis rungtynėms – likus 38 sek. galiausiai prisivijo šeimininkus 123:127.

Tačiau po nesėkmingo tritaškio galutinį tašką padėjo vieną baudą pataikęs K. Middletonas.

„Bucks“ pasiekė naują sezono rekordą, per pirmuosius du kėlinius įmetęs 76 taškus, po dviejų ketvirčių pirmaudamas 76:58.

Bostono ekipa nutraukė įdomią seriją, kurioje ji sugebėdavo laimėti tokius mačus, kuriuose „Celtics“ po dviejų kėlinių pralaiminėdavo didesniu nei 15 taškų skirtumu. Tokias akistatas Bostono klubas nuo 2017-ųjų lapkričio 10 dienos turėjo penkias, tačiau šeštojoje ekipa nesugebėjo atsitiesti.

Tu tarpu „Buks“ pirmą kartą nuo 2012 metų sezono laimėjo tris kartus iš eilės prieš Bostoną.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (17 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 23 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Donte DiVincenzo 19 (4/6 trit.), Brookas Lopezas 16 (3/5 trit.), George'as Hillas 13 (3/3 trit.).

„Celtics“: Kemba Walkeris 40 (14/23 metimai, 11 atk. kam.), Marcusas Smartas 24 (5/10 trit.), Jaysonas Tatumas 17 (8/20 metimai), Danielis Theisas 12 (10 atk. kam.).