R. Kurtinaičiui paglostė savimeilę „Chimki“ pergalė prieš galingąjį „Real“: „Tai puikus darbas“

Maskvos srities „Chimki“ po keturių nesėkmių iš eilės galiausiai sugrįžo į Eurolygos pergalių kelią – įveikė iki šios savaitės įspūdingai žaidusią Madrido „Real“ komandą 102:94, nors dar likus kovoti 3 minutes rezultatas buvo triuškinantis 100:80. Maskviečiai pirmą kartą per visą tarpusavio dvikovų istoriją su šiuo ispanų klubu įmetė tiek daug taškų. Iki tol jų rekordas buvo 86 taškai. Po rungtynių ekipos treneris lietuvis Rimas Kurtinaitis šią pergalę įvardijo kaip vieną geriausių šiame sezone.

Rimas Kurtinaitis.<br>Twitter nuotr.
Rimas Kurtinaitis duoda nurodymus auklėtiniams.<br>Imago/Scanpix nuotr.
Rimas Kurtinaitis pamatė daug rezultatyvių atakų.<br>bckhimki.ru nuotr.
 Rimas Kurtinaitis<br>bckhimki com. nuotr.
„Chimki“ lyderis Aleksejus Švedas<br> bckhimki.com nuotr.
„Chimki“ žaidėjas latvis Janis Timma<br> bckhimki.com nuotr.
Rusijos dainininkas Levas Leščenka<br> bckhimki.com nuotr.
J.Timma draugė Rusijos pop dievaitė Ana Sedokova <br> bckhimki.com nuotr.
Aleksejus Švedas<br> bckhimki.com nuotr.
„Chimki“ treneris Aurimas Jasilionis<br> bckhimki.com nuotr.
J.Timma draugė Rusijos pop dievaitė Ana Sedokova<br> bckhimki.com nuotr.
„Chimki“ latvis Janis Timma<br> bckhimki.com nuotr.
„Chimki“ treneris Evaldas Kandratavičius<br> bckhimki.com nuotr.
„Chimki“ įveikė galingą „Real“<br> bckhimki.com nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

Jan 17, 2020, 12:30 AM, atnaujinta Jan 17, 2020, 7:27 AM

„Visų pirma, noriu pasveikinti mūsų komandą ir žaidėjus už nuveiktą darbą. Po kelių pralaimėjimų nebuvo lengva susiimti save ir sužaisti prieš tokią gerą komandą kaip Madrido „Real“. Ir dar laimėti. Puikus darbas.

Šį sezoną turėjome daug gerų rungtynių, tačiau, kalbant apie svarbą, neslėpsiu, mes tikėjomės pergalių prieš Sankt Peterburgo „Zenit“ ir „Valencia“, nes žaidėme namuose ir tai yra mūsų lygio varžovai.

Jei kalbėsime apie mačą su „Real“, tai jis buvo turbūt vienas geriausių pagal svarbą ir kokybę. Ne taip seniai mes turėjome geras rungtynes su Maskvos CSKA ir aš šiuos du mačus laikau geriausiais šiuo metu, – kalbėjo vyriausiasis „Chimki“ treneris, dar dieną prieš praleidęs laiką ligoninėje dėl apsinuodijimo maistu. -

Šios pergalės „Chimki“ teko laukti nuo praėjusių metų gruodžio 20-osios dienos. Tai buvo diena, kai Maskvos srities klubas laimėjo paskutinį kartą. Tris savaites trukusi nesėkmių serija prasidėjo gruodžio 26-ąją.

„Mes dažnai turime problemų per trečiuosius kėlinius. Būtent juose mus ištinka didžiausios „skylės“. Mes tai žinome, kalbamės apie tai treniruotėse ir susirinkimuose, o šiandien, po pirmosios dvikovos dalies ypač pabrėžėme, kad svarbiausia – trečiasis ketvirtis.

Buvo momentai, kai tiek mes, tiek Madrido „Real“ pataikėme sunkius taškus. Gerai, kad apsikeitėme tokiais metimais.

Iš principo, mes kontroliavome visą žaidimą ir turėjome pakankamai didelį skirtumą. Aišku, pabaigoje galėjome žaisti geriau.

Mus dažnai kaltina už žaidimą gynyboje, nes mato, kiek mums įmeta taškų. Visiems atrodo, kad mes nesigynėme, bet dabar mes padarėme gerus darbus gynyboje. Paprasčiausiai kai kuriuose mačuose mes per paskutinę dvikovos minutę praleisdavome per daug taškų, nors turėdavome didelį atotrūkį, kuris garantuoja pergalę.

Ir šiandien per paskutinę minutę praleidome 12 taškų – rezultatas neatrodo toks, koks turi būti. Bet iš esmės, laimėjome pelnytai“.

„Chimki“ po dvidešimties turų savo sąskaitoje turi 9 pergales ir 11 pralaimėjimų bei rikiuojasi dešimtoje Eurolygos turnyrinės lentelės vietoje. Antradienį maskviečiai išleido pergalę iš rankų, pralaimėję „Valencia“ 75:84, o „Real“ norėtų užmiršti šią savaitę kuo greičiau. Prieš dvi dienas po 13 pergalių iš eilės ji krito ir nuo Maskvos CSKA 55:60.