Domanto Sabonio rezultatyvumo antirekordas vos nepaskandino „Pacers“

„Indiana Pacers“ (27/15) ekipa šeštadienį vos ne vos išnešė sveiką kailį, o Indianapolio ekipai atstovaujantis lietuvis Domantas Sabonis privertė specialistus prisiminti, kada jis žaidė blogiausius savo mačus. „Pacers“ namie dviejų taškų skirtumu 116:114 (32:26, 35:35, 32:32, 17:21) palaužė „Minnesota Timberwolves“ (15/26) klubą, kuriam tai buvo jau ketvirtoji nesėkmė iš eilės.

Domantas Sabonis <br> AP/Scanpix.com nuotr.

2020-01-18 08:39, atnaujinta 2020-01-18 09:36

D.Sabonis per 26 minutes pelnė tik 8 taškus (4/5 dvitaškių, 0/1 baudos metimo), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

Domas pakartojo šio sezono nerezultatyvumo rekordą ir atsikovojo mažiausiai kamuolių per 42 mačus.

Lietuvio pasirodymą apsunkino ir tai, kad į varžovų gretas pagaliau grįžo 15 mačų dėl kairiojo kelio traumos praleidęs Karlas-Anthony Townsas. Krepšininkas greitai perėmė visą komandos valdymą ir dvikovoje įmetė 27 taškus.

„Pacers“ tik rungtynių pradžioje atrodė pakiliai, o jau po to to kankinosi su Minesotos klubu: vis dėlto ketvirtame kėlinyje jie buvo lyg ir geresnėje situacijoje, kai pirmavo likus žaisti beveik dvi minutes Karlas-Anthony Townsas rezultatą išlygino 114:114.

Lemiamą žodį dvikovoje tarė Malcolmas Brogdanas, pataikęs dvitaškį ir palikęs varžovams 18,7 sekundės išsigelbėjimui.

Vis dėlto Shabazzas Napieras nepataikė iš toli, o kamuolį atkovoję „Pacers“ krepšininkai pergalės iš savo rankų nepaleido.

„Pacers“: T.J. Warrenas 28 (8/14 dvit.), Jeremy Lambas 18 (7/9 dvit.), Aaronas Holiday ir Dougas McDermottas (8 atk. kam.) po 13, Malcolmas Brogdonas 12 (10 rez. perd.).

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 27 (6/12 dvit.), Andrew Wigginsas 22 (7/14 dvit.), Joshas Okogie 15, Jarettas Culveris ir Shabazzas Napieras (9 rez. perd.) po 12.