„Kibirkštis-MRU“ nusileido Čekijos klubui po varžovių tritaškio paskutinę sekundę

Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda patyrę nesėkmę Europos moterų krepšinio lygoje. Algirdo Paulausko ir Gitauto Kievino auklėtinės 69:71 (22:18, 12:24, 16:15, 19:14) nusileido Ostravos SBS klubui iš Čekijos. Po šio pralaimėjimo tapo aišku, kad „Kibirkšties-MRU“ komanda nepateks į atkrintamas kovas. Vilnietės savo sąskaitoje turi 2 pergales ir 4 nesėkmes.

„Kibirkštis-MRU“ nusileido varžovėms iš Čekijos.<br> A.Didžgalvio nuotr.

2020-01-19 09:40, atnaujinta 2020-01-19 10:54

Šiose rungtynėse viskas sprendėsi paskutinėmis minutėtis. Likus pusei minutės Gabrielė Šulskė pataikė abu baudų metimus ir išvedė „Kibirkšties-MRU“ komandą į priekį (69:68), tačiau tada rezultatyvią ataką surengė Čekijos klubas ir likus 1 sekundei Sara Dicey pataikė tolimą metimą (69:71).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-MRU“ gretose žaidė G.Šulskė. Ji per 33 minutes pelnė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Klaudija Serkevičiūtė įmetė 15 taškų, Daugilė Šarauskaitė – 13 (11 atk. kam), Livija Sakevičiūtė – 8, Kristė Druskytė (8 atk. kam.) ir Justina Kraujūnaitė po 6, Eglė Zabotkaitė – 4.

Justina Miknaitė ir Saulė Mikelionytė taškų nepelnė.

Ostravos komandai EiLidh Simpson pelnė 19 taškų, S.Dicey – 15, o Shelby Cloninger ir Nevena Markovič – po 14.

Sekmadienį vilnietės 13.30 val. susitiks su Košicės „Young Angels“ ekipa iš Slovakijos.