Beviltiškai kritusią „Pacers“ negelbėjo ir D. Sabonis

NBA čempionate įspūdingą pralaimėjimą patyrė „Indiana Pacers“ (28/16) ekipa, išvykoje net 88:118 (23:29, 21:27, 19:24, 25:38) kritusi nuo „Utah Jazz“ (30/13) atstovų.

Domantas Sabonis<br>AP nuotr.

Jan 21, 2020, 7:12 AM, atnaujinta Jan 21, 2020, 9:12 AM

28 minutes žaidęs Domantas Sabonis pelnė 10 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit.) , atsikovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Lietuvis blogesnį rezultatą rodė dvejose šio sezono rungtynėse, kai įmetė po 8 taškus. Jam būnant aikštėje ekipa pelnė 26 taškais mažiau už varžovus ir tai buvo blogiausias tarp Indianapolio ekipos žaidėjų rezultatas.

Taip skaudžiai Indianapolio ekipa šį sezoną dar nepralaimėjo. Iki tol skaudžiausia nesėkmė buvo su „Milwaukee Bucks“, kuriai „Pacers“ nusileido 89:117.

Tragiškai susiklosčiusiose rungtynėse „Pacers“ nė karto nepirmavo, o kovą dėl kamuolių pralaimėjo net 30:53.

Trečiame kėlinyje „Jazz“ spurtavo 18:5 ir palaidojo svečių viltis sugrįžti į rungtynes.

„Jazz“: D.Mitchellas 25, R.Gobertas 20 (14 atk. kam.), B.Bogdanovičius 16, G.Niangas 15, M.Conley 14.

„Pacers“: A.Holiday ir M.Turneris po 12, J.Lambas 11, D.Sabonis 10 (8 atk. kam.).