V. Spanoulio šou neužteko: „Olympiakos“ įveikusi „Zenit“ ekipa Eurolygoje aplenkė „Žalgirį“

[[ge:lrytas:lrytas:13370611]]

Sank Peterburgo klubas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Jan 23, 2020, 6:49 PM, atnaujinta Jan 23, 2020, 10:01 PM

Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai ketvirtadienį namuose pranoko Pirėjo „Olympiakos“ klubą – 91:87 (24:27, 21:16, 21:15, 25:29).

Šeimininkai pirmajame kėlinyje atidavė iniciatyvą varžovams, kurie lengvai rinko taškus – 24:27.

Vis dėlo Joano Plazos auklėtiniai atsitiesė. Rusai laimėjo antrąjį ir trečiąjį kėlinius, tad prieš lemiamą ketvirtį turėjo aštuonių taškų pranašumą – 66:58.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau „Zenit“ sugebėjo išlaikyti turėtą persvarą, tad šventė pergalę, kuri komandai leido pakilti iš Eurolygos turyrinės lentelės dugno bei aplenkti Kauno „Žalgirį“.

Šiame mače nesulaikomai žaidė Pirėjo komandos veteranas Vassilis Spanoulis. Gynėjas pelnė 31 tašką, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Įdomu, kad trys Graikijos klubo legionieriai Tayloras Rochestie, Wade'as Baldwinas ir Brandonas Paulas kartu surinko net -18 naudingumo balų.

„Zenit“: Jevgenijus Voronovas 21 (3/4 tritaškiai), Gustavo Ayonas 15 (13 min., 7/9 dvitaškiai), Willas Thomasas 10.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 31 (5/7 tritaškiai, 7 rez. perd., 33 naud. bal.), Georgios Printezis 20 (7 atk. kam., 24 naud. bal.), Kostas Papanikoalou 20 (4/7 tritaškiai, 5 atk. kam., 26 naud. bal.).