B. Davieso vedama „Barcelona“ išnešė sveiką kailį mače su „Crvena zvezda“

[[ge:lrytas:lrytas:13370616]]

Brandonas Daviesas atleka baudos metimą.<br> twitter nuotr.

Jan 23, 2020, 9:55 PM, atnaujinta Jan 24, 2020, 7:19 AM

Barcelona“ permainingose rungtynėse galiausiai įrodė savo pranašumą prieš svečius iš Belgrado. Ispanai ketvirtadienį po atkaklios kovos įveikė „Crvena zvezda“ krepšininkus –86:82 (29:19, 12:23, 21:24, 24:16).

Šeimininkai rungtynes pradėjo galingu puolimu – 29:19, tačiau svečiai nesutriko.

Antrojo kėlinio metu žaidimas kardinaliai pasikeitė, negana to, „Crvena zvezda“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdama persvarą – 42:41.

Antroje rungtynių dalyje rezultatas toliau svyravo tai į vieną, tai į kitą pusę.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai perėmė rungtynių kontrolę (68:62), tačiau Brandono Davieso ir Nikola Mirotičiaus vedami ispanai greitai grįžo į rungtynes – 71:70.

Iki rungtynių pabaigosi likus vos 48 sek. Pau Ribas smeigė tolimą metimą, kuris palaidojo Belgrado klubą – 86:80.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Brandonas Daviesas mače pelnė 10 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 25 (1/6 tritaškiai, 6 atk. kam., 25 naud. bal.), Brandonas Daviesas 10 (16 naud. bal.), Victoras Claveras 9, Kyle‘as Kuricas 8 (2/5 tritaškiai).

„Crvena zvezda“: Lorenzo Brownas 15 (0/4 tritaškiai, 8 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.), Kevinas Punteris 13 (2/5 tritaškiai), Vladimiras Štimacas (2/2 tritaškiai) ir Jamesas Gistas (6 atk. kam.) po 12, Ognjenas Kuzmičius 8.