Ant bangos esantis „Juventus“ pergalių LKL seką sunkiai pratęsė Kėdainiuose

Utenos „Juventus“ Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pratęsė pergalių seriją iki keturių dvikovoje išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“. „Juventus“ įrodė savo pranašumą labai sunkiai – 82:77 (19:12, 26:11, 19:24, 18:30). Tai buvo LKL čempionato 20-ojo turo mačas.

Julius Jucikas rengia uteniškių ataką.<br>utenosjuventus.lt nuotr.

Jan 25, 2020, 5:03 PM, atnaujinta Jan 26, 2020, 12:01 PM

Uteniškiai šiuo metu yra ant bangos ir iškovojo keturias pergales iš eilės – iki tol prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (84:72), Vilniaus „Rytą“ (83:81) ir Panevėžio „Lietkabelį“ (89:77).

Iš viso „Juventus“ sąskaitoje šį sezoną jau yra 12 pergalių ir 8 pralaimėjimai. Kėdainiečiai laimėjo 6 kartus ir patyrė 14 nesėkmių.

Pirmojo ir antrojo rato susitikimuose pajėgesnė taip pat buvo Utenos ekipa 92:84 (spalio mėn.) ir 80:78 (gruodžio mėn.).

„Nevėžis“ priešininkus iš  Utenos įveikė daugiau negu prieš metus – 2019 metų sausio 13 d. (97:93).

Tai buvo aštuntoji uteniškių pergalė per pastaruosius devynis susitikimus lygoje.

Tvirtus pamatus svečiai pergalei pasidėjo dar pirmojoje rungtynių pusėje. Uteniškiai rungtyniavo pakiliai, tuo tarpu „Nevėžio“ krepšininkai negalėjo išnaudoti net ir laisvų situacijų.

Svečiai Kėdainiuose jautėsi užtikrintai ir jau po dviejų kėlinių pirmavo 22 taškų skirtumu (45:23).

Visą trečiąjį kėlinį skirtumas svyravo tarp 17-19 taškų, o lemiamą šturmą šeimininkai surengti pabandė ketvirtojo kėlinio antrojoje dalyje.

Kelis kartus iš toli iššovė Laurynas Beliauskas, po krepšiu dominavo Viny Okouo ir „Juventus“ pranašumas ištirpo iki penkių taškų (74:69).

Tačiau tada uteniškiai atsakė dviem tiksliais išpuoliais (78:69) ir, nepaisant visų šeimininkų bandymų persverti rezultatą, išlaikė pergalingą skirtumą.

Rezultatas:

„Nevėžis“ (6/14) – „Juventus“ (12/8) – 77:82 (12:19, 11:26, 24:19, 30:18).

„Nevėžis“: Viny Okouo 16, Laurynas Beliauskas 15, Kristupas Žemaitis 11, Arminas Urbutis 10, Panagiotis Kalaitzakis 9, Georgios Kalaitzakis 8, Julius Kazakauskas 6, Grantas Vasiliauskas 2 taškai. Matas Jucikas (06:33 min.) ir Kevinas Chamas (01:45) taškų nesurinko.

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 24, Julius Jucikas 18, Žygimantas Skučas ir Vytautas Šulskis po 9, Gytis Radzevičius 8, Ignas Vaitkus 7, Norbertas Giga 4, Darius Tarvydas 3 taškai. Shannonas Scottas (10:47 min.) ir Arnas Beručka 01:17) taškų nesurinko.