Pergalingose „Grizzlies“ rungtynėse – K. Bryanto pagerbimas ir neprametęs J. Valančiūnas

Jonas Valančiūnas įmetė visus savo metimus, o „Memphis Grizzlies“ (22/24) komanda namuose 114:109 (30:18, 26:27, 25:33, 33:31) nugalėjo „Phoenix Suns“ (19/27) krepšininkus.

Jonas Valančiūnas iš žaidimo neprametė.<br>AP/Scanpix.com nuotr.

Jan 27, 2020, 6:17 AM, atnaujinta Jan 27, 2020, 7:49 AM

Lietuvis aikštėje praleido 25 minutes ir pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir sykį perėmė kamuolį. J.Valančiūnas rungtynėse neprametė nei karto ir pataikė visu penkis mestus dvitaškius bei du baudos metimus.

Rungtynės buvo žaidžiamos praėjus kelioms valandoms po NBA legendos Kobe Bryanto žūties, todėl tik prasidėjus dvikovai šis buvo pagerbtas tylos minute. Be to, „Grizzlies“ pirmoje atakoje turėjo kamuolį, tačiau nieko nedarė ir pažeidė 24 sekundžių taisyklę.

Kitoje atakoje „Suns“ per 8 sekundes nepersivarė kamuolio per aikštės vidurį. Taip buvo pagerbti 24 ir 8 numeriai, su kuriais žaidė K.Bryantas.

Po rungtynių „Grizzlies“ žaidėjų veiduose pergalės džiaugsmo nebuvo matyti. Visi buvo sukrėsti ir liūdėjo dėl K.Bryanto žūties.