„CBet“ Prienuose nesustabdė įsibėgėjusio „Neptūno“

[[ge:lrytas:lrytas:13478581]]

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai.<br> FIBA.com nuotr.

Feb 1, 2020, 5:59 PM, atnaujinta Feb 2, 2020, 11:14 AM

LKL čempionato 21-ojo turo rungtynės šeštadienį vyko Prienuose, kur vietos „CBet“ klubas jėgas išbandė su Klaipėdos „Neptūnu“ ir pralaimėjo rezultatu 85:95 (18:25, 26:15, 20:33, 21:22). Prieniškiai yra sukaupę 9 pergales ir 12 pralaimėjimų, o klaipėdiečių sąskaitoje po 20 rungtynių yra 11 laimėjimų ir 9 nesėkmės.

Pastarajame LKL pirmenybių ture „Cbet“ nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ (62:76, sausio 20 d.).

Tuo metu uostamiesčio atstovai buvo sutriuškinti Vilniuje vietos „Ryto“ (69:92, sausio 18 d.).

Ankstesni du tarpusavio mačai baigėsi taip pat „Neptūno“ pergalėmis 101:59 (lapkritį) ir 86:73 (sausį).

Perimti iniciatyvą „Neptūnas“ pradėjo nuo trečiojo kėlinio vidurio. Pataikė Osvaldas Olisevičius, vėliau – Gytis Masiulis ir Martynas Mažeika, o Tadas Sedekerskis baudomis skirtumą pavertė dviženkliu (68:58).

Arno Veličkos ir Luko Ulecko šūviai gerino „CBet“ padėtį, o likus 2 minutėms komandas skyrė vos 3 taškai (83:86). Vis tik tada Simas Galdikas buvo taiklus, G.Masiulis smeigė tritaškį, tad svarbiu metu „Neptūnas“ persvarą padidino (91:83). Tai tapo lemtinga atkarpa, po kurios „CBet“ intrigos neatkūrė.

Deividas Gailius, šiek tiek susižeidęs koją dar antrajame kėlinyje, paliko aikštę ir į ją nebegrįžo.

A.Velička sužaidė rezultatyviausią sezono mačą (26 tšk.) ir kartojo naudingumo rekordą (+25 naud. bal.).

Tuo metu Laurynas Birutis surengė efektyviausią sezono pasirodymą, pelnęs 25 taškus, atkovojęs 4 kamuolius, išprovokavęs 6 pražangas ir surinkęs 36 naudingumo balus.

Į „Neptūną“ grįžęs M.Mažeika per 15 minučių įmetė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatas:

„CBet“ (9/12) – „Neptūnas“ (11/9) – 85:95 (18:25, 26:15, 20:33, 21:22).

„CBet“: Arnas Velička 26, Laurynas Birutis 25, Lukas Uleckas 10 (7 rez. perdav.), Donatas Sabeckis 8, Mindaugas Lukauskis ir Regimantas Miniotas po 5, Karolis Guščikas 4, Martynas Varnas 2 taškai. Vaidas Čepukaitis (08:30 min.) taškų nesurinko. Gediminas Maceina nežaidė.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 16, Matas Jogėla 15, Žygimantas Janavičius 13, Martynas Mažeika 12, Andre Williamsonas ir Tadas Sedekerskis po 10, Osvaldas Olisevičius 9, Simas Galdikas 5, Džiugas Slavinskas 3, Deividas Gailius 2 taškai.