Vienas lauke – ne karys: pagalbos nesulaukęs D. Sabonis „Pacers“ neišgelbėjo

Domantas Sabonis tempė vienas visą savo komandą už ausų, tačiau namuose žaidę „Indiana Pacers“ (31/18) krepšininkai 85:92 (11:24, 28:26, 32:22, 14:20) turėjo pripažinti „New York Knicks“ (14/36) klubo pranašumą.

Domantas Sabonis komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.<br> AP/Scanpix nuotr.

Feb 2, 2020, 7:26 AM, atnaujinta Feb 2, 2020, 7:32 AM

„Pacers“ gretose dviženklį taškų skaičių be lietuvio surinko tik kitas aukštaūgis Mylesas Turneris. D.Sabonis šiose rungtynėse pelnė 25 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud. met.), atkovojo 8 ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkai itin tragiškai atakavo iš toli pirmoje rungtynių dalyje ir buvo prametę visus 8 tritaškius.

D.Sabonis nesulaukė pagalbos iš kitų komandos draugų. Po traumos sugrįžęs Victoras Oladipo ir įžaidėjas Malcolmas Brogdonas kartu sudėjus iš žaidimo vos 6 metimus iš 27 bandymų.

„Pacers“ tragiškai pradėjo rungtynes ir nuolat teko vytis varžovus. Likus žaisti 6 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos D.Sabonis baudos metimų išlygino rezultatą – 80:80.

Tačiau tuomet „Knicks“ krepšininkai atsakė spurtu 8:0 ir pergalės „Pacers“ komandai neatidavė.

Tai buvo antrasis „Pacers“ pralaimėjimas per pastarąsias trejas rungtynes.

„Pacers“: Domantas Sabonis 25, Mylesas Turneris, Jeremy Lambas 9, Malcolmas Brogdonas ir Dougas McDermottas po 8 taškus.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 28, Julius Randle'as 16, Taj Gibsonas 10, Damyeanas Dotsonas 8 taškai.