M. Kuzminsko pastangomis „Lokomotiv“ įveikė Eurolygos ekipą

Pergalę VTB lygoje pirmadienį iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv“ (13/4) klubas, savo aikštėje 78:70 (18:24, 18:19, 21:8, 21:19) nugalėjęs Eurolygos klubą Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/10). Tai buvo jau septintoji iš eilės Krasnodaro komandos pergalė turnyre – „Lokomotiv“ ekipą perėmęs Jevgenijus Pašutinas laimėjo visas dvikovas.

M.Kuzminskas<br>„Zaragozabasket.com“ nuotr.
M.Kuzminskas<br>„Lokomotiv“ nuotr.
M.Kuzminskas<br>VTB league. nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Feb 10, 2020, 9:45 PM, atnaujinta Feb 10, 2020, 9:46 PM

„Lokomotiv“ atitrūko trečiajame kėlinyje, kai Krasnodaro klubas spurtavo 15:0 ir po to išlaikė pergalingą rezultatą.

Mindaugas Kuzminskas buvo vienas svarbiausių nugalėtojų žaidėjų, per 31 minutę pelnęs 19 taškų (2/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 7/7 baudų metimų), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs rezultatyvų perdavimą, po kartą perėmęs ir praradęs kamuolį, 3 sykius prasižengęs bei surinkęs 18 naudingumo balų.

Mantui Kalniečiui sekėsi prasčiau. Įžaidėjas per 24 minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 6 sykius sklydo, blokavo metimą, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 3 naudingumo balus.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas ir Johnny O‘Bryantas (11 atk. kam., 5 rez. perd.) po 20, Alanas Williamsas 16 (11 atk. kam.), Willas Cummingsas (5 rez. perd.) 10, ..., Mantas Kalnietis 2 (5 rez. perd.).

„Zenit“: Andrejus Zubkovas (7 rez. perd.) ir Willas Thomasas po 11, Gustavo Ayonas ir Austinas Hollinsas po 8.