Taškų lenktynėse – „Ryto“ revanšas ir bilietas į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą

[[ge:lrytas:lrytas:13602626]]

Vilniečiai namuose atsigriebė ir nugalėjo Utenos komandą.<br> R.Danisevičiaus nuotr.
 Vilniečiai namuose atsigriebė ir nugalėjo Utenos komandą.<br>R.Danisevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (31)

Feb 11, 2020, 7:56 PM, atnaujinta Feb 11, 2020, 10:43 PM

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai pateko į Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai atsakomajame mače su Utenos „Juventus“ pasiekė revanšą ir varžovus nugalėjo 103:94 (27:25, 18:24, 36:15, 22:30).

Pirmąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes vilniečiai buvo pralaimėję 81:85.

Pirmoje mačo pusėje uteniškiai metė šeimininkams rimtą iššūkį, tačiau pastarieji rungtynes perlaužė po pertraukos. Spurto 15:2 dėka deficitą 45:49 jie pavertė pranašumu 60:51.

Negana to, trečiajį ketvirtį „Rytas“ baigė spurtu 10:3 bei pradėjo triuškinti varžovus 81:63.

Lemiamą ketvirtį „Juventus“ pradėjo spurtu 8:0 ir sugrįžo į rungtynes (72:81). Paskutinėmis sekundėmis svečiai prisivijo 94:101, tačiau išsigelbėti jiems nepavyko.

Ignas Vaitkus prametė serijos rezultatą išlyginti galėjusį metimą, todėl pergalę šventė vilniečiai.

Daugiau nei pusę susitikimo „Rytui“ padėti negalėjo Mindaugas Girdžiūnas, kuris antrajame kėlinyje buvo išvarytas iš aikštės. Įžaidėjas užsidirbo nesportinę ir techninę pražangas.

Šeimininkai vertėsi be Martyno Echodo, o trečiajame kėlinyje trumpam prarado ir kitą centrą Mareką Blaževičių, kuris susižeidė čiurną, bet ketvirtajame kėlinyje grįžo ant parketo.

„Rytas“: Terrellas Holloway 28, Arnas Butkevičius 19 (7 atk. kam.), Francisco Cruzas 18, Mindaugas Girdžiūnas 10 taškų.

„Juventus“: Julius Jucikas 16 (7 atk. kam.), Gytis Radzevičius 15 (7 atk. kam.), Žygimantas Skučas 14, Vytautas Šulskis 10 taškų.