„Perlo“ ir „Vyčio“ mače rekordų lietus: 14 rezultatyvių perdavimų bei 41 naudingumo balas

Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Šakių „Vytis“ (17 pergalių ir 16 pralaimėjimų) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionato rungtynėse svečiuose 95:82 (26:20, 19:33, 24:21, 26:8) įveikė Vilniaus „Perlą“ (14/18).

Šakių „Vytis“ šventė pergalę Vilniuje.<br> NKL/D.Lukštos nuotr.

nklyga

Feb 15, 2020, 11:27 PM, atnaujinta Feb 16, 2020, 11:00 AM

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Perlas“ dar pirmavo (74:69), bet Šakių ekipa spurtavo 14:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą (83:74).

Netrukus komandas jau skyrė dviženklis taškų skaičius, o jo „Vytis“ nepaleido iki mačo pabaigos.

„Perlo“ komandoje geriausias sezono rungtynes sužaidė Simas Jarumbauskas. Jis pelnė 32 taškus (7/14 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 9/10 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko +41 naudingumo balą.

41 naudingumo balas – naujasis krepšininko rekordas. Tuo metu 32 taškai yra jo sezono rekordas.

Šakių komandoje Paulius Semaška surinko dvigubą dublį: pelnė 11 taškų, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir surinko +26 naudingumo balus.

14 rezultatyvių perdavimų yra naujasis P.Semaškos karjeros rekordas.

Prieš rungtynes buvo apdovanotas naudingiausias gruodžio mėnesio lygos krepšininkas Einaras Tubutis („Perlas“). Jis po užpuolimo žaidė pirmąsias rungtynes namuose. Jam atiteko laikrodis.

Nugalėtojams Darjušas Lavrinovičius pelnė 16 (7/10 metimai), o jo brolis Kšyštofas – 4 taškus.

Rezultatas:

„Perlas“ (14/18) – „Vytis“ (17/16) – 82:95 (20:26, 33:19, 21:24, 8:26).

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 32 (13 atk. kam., 6 rez. perdav.), Ignas Juškevičius 16 (9 atk. kam.), Pijus Rimkus 12, Jokūbas Rubinas 11 (5 rez. perdav.), Einaras Tubutis 7, Matas Mačijauskas 4 taškai.

„Vytis“: Darjušas Lavrinovičius 16 (7/10 metimai), Paulius Beliavičius 15 (6 rez. perdav.), Karolis Kokoška ir Gabrielius Čelka po 13, Paulius Semaška 11 (14 rez. perdav.), Marijus Užupis 9, Domantas Vilys 7, Kšyštofas Lavrinovičius ir Justas Sakalauskas po 4, Šarūnas Vingelis 3 taškai.