Drama Rusijoje: N. Mirotičiaus šūvis palaidojo CSKA krepšininkus

[[ge:lrytas:lrytas:13809875]]

Nikola Mirotičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Feb 27, 2020, 6:51 PM, atnaujinta Feb 27, 2020, 11:14 PM

Nikola Mirotičius sužaidė fantastišką mačą, o „Barcelona“ šventė pergalę Rusijoje.

Ispanijos klubas po dramatiškos kovos ketvirtadienio Eurolygos išvykos rungtynėse dviem taškais pranoko Maskvos CSKA klubą – 82:80 (18:15, 19:25, 26:20, 19:20).

Reto grožio rungtynėse atkaklumo netrūko iki paskutinių mačo sekundžių.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigus buvo likusios tik 8 sekundės, kai Brandonas Daviesas perėmė kamuolį, išprovokavo pražangą ir sumetė du baudų metimus – 80:77.

CSKA treneris Dimitris Itoudis paprašė pertraukėlės, o po jos komandos lyderis Mike‘as Jamesas taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą.

Lemiamai „Barcelona“ komandos atakai užteko vos 5 sekundžių.

Ispanas N.Mirotičius pataikė sudėtingą metimą atšokęs ir išplėšė dramatišką pergalę.

CSKA: Danielis Hackettas 17 (3/5 dvit., 3/4 trit.), Darrunas Hilliardas 14 (6 atk. kam.), Mike’as Jamesas 12 (2/5 dvit., 2/6 trit.), Nikita Kurbanovas 11 (3/5 trit.), Kyle’as Hinesas 10 (4/4 dvit.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 23 (4/6 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam., 32 naud. bal.), Cory Higginsas 17 (5/10 dvit.), Brandonas Daviesas 16 (1/6 dvit., 4/4 trit., 7 atk. kam.).