Galingai lemiamas minutes žaidęs Domantas Sabonis pratęsė „Pacers“ pergalių seriją iki keturių

Domantas Sabonis sužibėjo tada, kai komandai labiausiai reikėjo. NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį „Indiana Pacers“ (37/24) su lietuviu svečiuose po sunkios kovos įveikė „San Antonio Spurs“ (25/34) ekipą 116:111 (26:34, 40:23, 26:27, 24:27), nors ketvirtajame kėlinyje buvo įstrigusi.

Domantas Sabonis pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.<br>AP/Scanpix nuotr.

Mar 3, 2020, 7:11 AM, atnaujinta Mar 3, 2020, 7:36 AM

„Pacers“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės ir Rytų konferencijoje dalijasi 5-6 vietomis su „Philadelphia 76ers“.

23 metų 211 cm ūgio D.Sabonis per 35 min. pelnė 14 taškų (4/10 dvitaškių, 6/8 baudų), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir padarė 4 klaidas. Pusę savo taškų lietuvis pelnė per paskutines 6 minutes, kai „Pacers“ pasiekė persilaužimą ir spurtavo 18:6.

Svečių komandą į pergalę vedė 26 taškus surinkęs Malcolmas Brogdonas.

Rungtynių lyderiai.

„Spurs“: Patty Millsas 24, Trey Lylesas 20, Brynas Forbesas 14, Rudy Gay 13, Dejounte Murray 11.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 26 (7 rez. perd.), T.J.Warrenas 23, Mylesas Turneris 17, Domantas Sabonis (11 atk. kam.) ir Dougas McDerrmottas po 14, Justinas Holiday 11.