S. Wilbekino baudų metimai nutraukė „Anadolu Efes“ dominavimą

[[ge:lrytas:lrytas:13883179]]

S.Wilbekinas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 4, 2020, 9:04 PM, atnaujinta Mar 4, 2020, 11:39 PM

Scottie Wilbekino baudų metimai išplėšė pergalę dramatiškame Eurolygos mače prieš svečius iš Stambulo.

Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai trečiadienį namuose pranoko „Anadolu Efes“ žaidėjus – 77:75 (21:11, 15:31, 21:17, 20:16).

Mačą energingai pradėjo „Maccabi“ (21:11), tačiau Eurolygos lyderiai greitai atsigavo po šalto dušo.

31 tašką per antrąjį kėlinį pelnę turkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą 42:36.

Antroje rungtynių dalyje vyko atkakli kova, tad viskas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos likus 9 sekundėms Rodrigue’as Beaubois pažeidė taisykles, tad S.Wilbekinas stojo prie baudų metimų linijos. Abu amerikiečio metimai pasiekė tikslą – 77:75.

Erginas Atamanas lemiamą rungtynių ataką patikėjo Shane‘ui Larkinui, tačiau jo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Iki šio mačo „Anadolu Efes“ turėjo vos tris pralaimėjimus ir fiksavo 11 pergalių paeiliui seriją.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 21, Othello Hunteris 15, Yovelis Zoosmanas 11.

„Anadolu Efes“: Vasilja Micičius ir Kronuslavas Simonas po 14, Rodrigue’as Beaubois 13.