Be R. Giedraičio žaidusi ALBA paskutinėmis minutėmis nusileido „Barcelona“ žaidėjams

[[ge:lrytas:lrytas:13883063]]

Rokas Giedraitis.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Mar 4, 2020, 8:50 PM, atnaujinta Mar 4, 2020, 10:56 PM

Be Roko Geidraičio rungtyniavę Berlyno ALBA krepšininkai bandė įkasti vieniems Eurolygos favoritų, tačiau galiausiai paskutinėmis minutėmis krito namų rungtynėse.

Vokiečiai trečiadienį namuose nusileido „Barcelona“ krepšininkams – 84:80 (27:18, 11:28, 28:16, 18:18).

Rungtynes geriau pradėjo „Barcelona“ (27:18), tačiau šeimininkai greitai perėmė iniciatyvą.

ALBA žaidėjai antrajame kėlinyje surengė taškų fiestą, kuri leido perimti rungtynių kontrolę – 46:38.

Tačiau po ilgosios pertraukos „Barcelona“ žvaigždynas atsakė panašiu kėliniu (28:16) ir vėl perėmė iniciatyvą – 66:62.

Nepaisant „Barcelona“ pranašumo, ALBA žaidėjai lemiamą ketvirtį pradėjau geriau ir vėl išlygino mačo svertus – 75:74.

Iki kėlinio pabaigos likus vos 2 min. Alexas Abrinesas pelnė du taškus, Malcolmas Delaney pridėjo tritaškį ir „Barcelona“ įgijo keturių taškų persvarą – 81:77.

ALBA surezgė keletą chaotiškų atakų, tačiau švieslentėje vis dar degė neigiamas rezultatas – 79:82.

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos likus 20 sekundžių Aito Garcia Renesesas nusprendė griebtis minutės pertraukėlės.

„Barcelona“ ėmėsi pražangų taktikos, tačiau Luke‘as Sikma pataikė vos vieną baudos metimą 82:80.

Kitoje aikštės pusėje Kyle‘as Kuricas pataikė sudėtingą metimą ir uždarė rungtynes.

R.Giedraitis nebuvo registruotas rungtynėms, nors apie jo sveikatos problemas nebuvo skelbta.

ALBA: Martinas Hermannssonas 17, Nnoko Landry 12, Marcusas Erikssonas 11, Luke‘as Sikma 10 (11 atk. kam.).

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 17, Malcolmas Delaney 16, Nikola Mirotičius 14.