A. Gudaičio ir Milano klubo viešnagė Ispanijoje baigėsi fantastiška pergale prieš „Valencia“

[[ge:lrytas:lrytas:13898443]]

Vladimiras Micovas tritaškiu paskutinę sekundę išplėšė pergalę Milano klubui.<br> Zuma Press/Scanpix nuotr.
 Artūras Gudaitis tuščioje Valensijos arenoje.<br> Twitter nuotr.
 Treneris Ettore Messina pataria Keiferiui Sykesui.<br> Twitter nuotr.
„Valencia“ krepšininkas Vanja Marinkovičius po sėkmingos atakos.<br> Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

2020-03-05 21:53, atnaujinta 2020-03-06 07:23

Milano klubas „Olimpia“, kuriam atstovauja Artūras Gudaitis, ketvirtadienį viešėjo Ispanijos mieste Valensijoje, kur Eurolygos turnyro 28-ojo turo rungtynėse jėgas išbandė su vietos komanda „Valencia“ ir išplėšė pergalę po pratęsimo 83:81 (19:12, 17:16, 12:20, 17:17, 18:16).

Mačas vyko prieš tuščių tribūnų.

Svečiai iš Italijos yra iškovoję 12 pergalių ir patyrę 16 pralaimėjimų. „Valencia“ ekipos taupyklėje taip pat 12 laimėjimų ir 16 nesėkmių.

Pergalę lėmė Vladimiro Micovo tritaškis metimas paskutinę pratęsimo sekundę.

Serbas per 32:42 min. iš viso surinko 13 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/2 baudos) ir atkovojo 7 kamuolius.

A.Gudaitis žaidė beveik 15 min. (15:08), įmetė 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 7 pražangas, bet pats prasižengė 5 kartus ir surinko +8 naudingumo balus.

Likus 6 sek. iki papildomo laiko pabaigos Quino Colomas prametė abi baudas, kai ispanai pirmavo 81:80.

„Olimpia“ ekipa pergalės skonio išvykose buvo neragavusi nuo spalio 29-osios – per šį laiką „dizaineriai“ svečiose arenose varžovams nusileido net 10 kartų.

Pratęsime likus žaisti 22 sekundėms „Olimpia“ dar atsiliko (76:80), bet Sergio Rodriguezas pataikė dvitaškį, o baudos metimą prametęs Alberto Abalde suteikė viltį varžovams (81:78).

Kitoje aikštės pusėje iniciatyvos vėl ėmėsi S.Rodriguezas, tačiau rizikuoti nenorėję šeimininkai prasižengė prieš ispaną, kuris stojo prie baudų metimų linijos (80:81).

Toliau sekė Q.Colomo košmaras ir V.Micovo triumfas.

Rezultatas:

„Valencia“ (12/16) – „Olimpia“ (12/16) – 81:83 (12:19, 16:17, 20:12, 17:17, 16:18), – po pratęsimo.

Valencia“: Alberto Abalde 21, Bojanas Dubljevičius 19, Maurice'as Ndouras 12, Fernando San Emeterio 9, Quino Colomas 8 (0/2 baudos), Mike'as Tobey 7, Joanas Sastre 3, Vanja Marinkovičius 2 taškai.

Olimpia“: Sergio Rodriguezas 16, Vladimiras Micovas 13, Michaelas Rollas ir Luisas Scola po 11, Kalebas Tarczewskis 8, Drew Crawfordas 7, Artūras Gudaitis ir Riccardo Moraschini po 6, Keiferis Sykesas 5 taškai.

Susitikimas „La Fonteta“ arenoje vyko be žiūrovų dėl Šiaurės Italijoje ir kai kuriose kitose Europos dalyse siaučiančio koronaviruso imtasi saugumo priemonių ir į aikštę įleisti tik patys būtiniausi asmenys – žaidėjai, treneriai, teisėjai, sekretoriato ir televizijos darbuotojai.