[[ge:lrytas:lrytas:13898049]]

Rudy Fernandezas po sėkmingo rungtynių epizodo.<br> Twitter nuotr.
 ASVEL krepšininkai pataria vienas kitam.<br> Twitter nuotr.

2020-03-05 21:54, atnaujinta 2020-03-06 12:48

Madrido klubas „Real“ (22 pergalė ir 6 pralaimėjimai) Eurolygos čempionato 28-ojo turo rungtynėse ketvirtadienio vakarą priėmė Vilerbano komandą ASVEL (10/18) ir įrodė savo pranašumą rezultatu 87:78 (14:20, 25:18, 28:25, 20:15).

Pirmojo rato susitikimą Prancūzijoje taip pat laimėjo Ispanijos sostinės ekipa (87:77).

„Karališkojo“ klubo gretose išsiskyrė Jaycee Carrollas (19 tšk.), Fabienas Causeras (15 tšk.) ir Usmanas Garuba (10 tšk.).

Prancūzijos ekipoje žaidęs latvis Rihardas Lomažis pelnė 4 taškus (09:47 min.). Jis pataikė vienintelį dvitaškį (1/1) ir abi baudas (2/2), bet prametė vieną tritaškį (0/1).

Latvijos krepšininkas 2 kartus prasižengė ir surinko +3 naudingumo balus.

Sėkmingą seriją pratęsęs ir nuo sausio mėnesio pralaimėjimo nepatyręs „Real“ klubas vejasi pirmaujančią Stambulo „Anadolu Efes“ komandą.

Dabar dvi Eurolygos lyderes skiria tik viena pergalė, tačiau turkai yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

ASVEL pirmavo nemažą susitikimo dalį, o trečiojo kėlinio antrojoje pusėje turėjo net 8 taškų pranašumą (59:51).

Tačiau tuomet „Real“ sužaidė geriausią rungtynių atkarpą.

Ispanai trečiojo kėlinio trijų minučių tarpsnį laimėjo 16:4, o lemiamame ketvirtyje pratęsė spurtą iki 23:6 ir galutinai nutolo (74:65).

ASVEL patyrė 10-ąją nesėkmę per pastarąsias 12 rungtynių.

Rezultatas:

„Real“ (22/6) – ASVEL (10/18) – 87:78 (14:20, 25:18, 28:25, 20:15).

Real“: Jaycee Carrollas 19, Fabienas Causeras 15, Usmanas Garuba 10, Rudy Fernandezas, Nicolas Laprovittola ir Walteris Tavaresas po 9, Trey Thompkinsas 8, Fernando Reyesas 4, Facundo Campazzo ir Mario Nakičius po 2 taškus.

ASVEL: Livio Jeanas-Charles'is 13, Theo Maledonas 12, Matthew Strazelis 11, Tonye Jekiri 10, Guerschonas Yabuselle 9, Charles'is Kahudi 8, Davidas Lighty 6, Rihardas Lomažis 4, Davionas Berry 3, Amine'as Noua 2 taškai.