ALBA be R. Giedraičio Vitorijoje nenaudingai žalgiriečiams pralaimėjo mūšį „Baskonia“ ekipai

[[ge:lrytas:lrytas:13914392]]

„Baskonia“ ir ALBA klubų mūšis Vitorijoje.<br> albaberlin.de nuotr.

Mar 6, 2020, 9:56 PM, atnaujinta Mar 7, 2020, 9:53 AM

Rokas Giedraitis su jo atstovaujamu Berlyno klubu ALBA (9 pergalės ir 19 pralaimėjimų) dėl ligos penktadienį neatvyko į Vitoriją, kur vokiečiai Eurolygos pirmenybių 28-ojo turo dvikovoje jėgas išmėgino su vietos „Baskonia“ komanda (12/16) ir dramatiškai pralaimėjo 72:73 (15:15, 24:14, 20:19, 13:25).

Modernios Eurolygos laikais abi ekipos tarpusavyje žaidė šešis kartus ir čia kol kas pirmauja baskai (4:2).

Pirmojo rato dvikovą Vokietijos sostinėje Berlyne įtikinamai laimėjo ALBA (81:57).

Po puikaus trečiojo kėlinio (24:14) svečiai iš Vokietijos sostinės po 30 min. žaidimo dar gana įtikinamai pirmavo (59:48), tačiau klaidos lemiamajame ketvirtyje leido baskams perimti iniciatyvą (25:13) ir iškovoti galutinę pergalę (73:72).

Ją lėmė Matto Janningo tritaškis likus 3 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. Jis iš viso pelnė 10 taškų ir pataikė 2 tritaškius iš 3.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo gruzinas Tornikė Šengelija, kuris per 34 minutes pelnė 24 taškus (8/13 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko +28 naudingumo balus.

Rezultatas:

„Baskonia“ (12/16) – ALBA (9/19) – 73:72 (15:15, 14:24, 19:20, 25:13).

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 24 (7 atk. kam., 8/13 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5/6 baudos), Semajas Christonas 14, Ilimane'as Diopas 11, Mattas Janningas 10, Michaelas Ericas 7, Achille Polonara 5, Pierria Henry 2 taškai.

ALBA: Marcusas Erikssonas 16, Nielsas Giffey 14, Luke'as Sikma 9, Jonas Mattisseckas 8, Johannesas Thiemannas 6, Kennethas Ogbe ir Martinas Hermannssonas po 5, Malte Delow 4, Landry Nnoko 3, Tyleris Cavanaugh 2 taškai. Rokas Giedraitis dėl ligos į Vitoriją nevyko.