Trečdalį komandos taškų pelnęs J. Landale'as: „Man nerūpi“

Kauno „Žalgiris“ ketvirtadienį antrą kartą šiame sezone turėjo pripažinti Sankt Peterburgo „Zenit“ pranašumą – 75:76.

Trečdalį komandos taškų pelnęs J. Landale'as: „Man nerūpi“<br> zalgiris.lt nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Mar 6, 2020, 7:47 AM, atnaujinta Mar 6, 2020, 7:49 AM

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai, kaip ir pirmajame mače (70:82), po pratęsimo pripažino rusų pergalę.

Tiesa, šįkart Kauno komandoje pirmaisiais smuikais griežė legionierius Jockas Landale‘as.

Australas per 25 minutes pelnė 27 taškus (8/9 dvit., 2/2 trit., 5/6 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausios aukštaūgio rungtynės Eurolygoje, tačiau 25-erių 212 cm ūgio žaidėjas šio pasiekimo nesureikšmino.

„Ši nesąmonė man nerūpi, – į žurnalistų sveikinimus reagavo krepšininkas. – Gynėjai atliko gerą darbą, surado mane, o aš tik užbaigdavau atakas metimais į krepšį.

Kelis kartus suklydau gynyboje, neatkovojau kamuolių – tai dalykai, ties kuriais galiu dirbti. Mes pralaimėjome, todėl asmeniniai pasiekimai man nė kiek nerūpi. Jei būtume laimėję, tada būtų kita istorija.“

Žalgiriečiai antrojo kėlinio metu buvo įgiję net 17 taškų persvarą (38:21), tačiau viską išbarstė. J.Landale‘as bandė ieškoti pralaimėjimo priežasčių.

„Mes nepadarėme savo darbo. Pastaruoju metu žaidėme puikiai, buvome neįtikėtina komanda, bet šias rungtynes pramiegojome. Tai – puiki pamoka. Esu tikras, kad ateityje tai nepasikartos“, – „Žalgiris TV“ kategoriškai kalbėjo australas.

„Žalgiris“ su 12 pergalių ir 16 pralaimėjimų vis dar yra lenktynėse dėl vietos kitame etape.

„Nauja diena“: R. Žemaitaitis sulaužė priesaiką – ar gali kandidatuoti?