M. Kalnietis ir M. Kuzminskas bandė tempti „Lokomotiv“, tačiau Krasnodaras krito nuo CSKA

Nors Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas įmetė trečdalį Krasnodaro „Lokomotiv“ (13/6) ekipos taškų, tačiau pirmadienį šis klubas namuose VTB čempionato akistatoje 71:77 (19:13, 16:19, 21:21, 15:24) nusileido šalies ir Eurolygos čempionui Maskvos CSKA (15/4). Lietuviai tragiškai metė tolimus metimus abu kartu išmetė 12 tritaškių, tačiau įkrito vos 3.

Mindaugas Kuzminskas<br>Twitter nuotr.
Mindaugas Kuzminskas<br>„Zaragozabasket.com“ nuotr.
Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis<br>Twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Mar 9, 2020, 5:06 PM, atnaujinta Mar 9, 2020, 5:07 PM

Tris kėlinius pirmavę šeimininkai palūžo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai pralaimėjo atkarpą 0:11 ir atsiliko – 63:72.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei M.Kalnietis smeigė tritaškį ir sumažino „Lokomotiv“ deficitą iki 3 taškų – 69:72.

Likus grumtis 33 sek. pražanga sustabdytas Mike‘as Jamesas sumetė abi baudas, padidino persvarą iki 75:69 bei įtvirtino svečių pergalių.

CSKA gretose rezultatyviausiai žaidęs Mike‘as Jamesas per 29 minutes įmetė 16 taškų (2/9 dvit., 2/8 trit., 6/8 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 8 pražangas, sykį suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

M.Kuzminskas per 29 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), sugriebė ir perėmė po kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė, gavo 2 blokus ir surinko 6 naudingumo balus.

26 minutes ant parketo praleidęs M.Kalnietis įmetė 17 taškų (5/7 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, 3 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

„Lokomotiv“: Mantas Kalnietis ir Willas Cummingsas po 17, Mindaugas Kuzminskas 11, Alanas Williamsas 8 (10 atk. kam.).

CSKA: Mike‘as Jamesas 16 (4/17 metimai), Joelis Bolomboy‘us 12 (7 atk. kam.), Kyle‘as Hinesas (8 atk. kam.) ir Danielis Hackettas (7 atk. kam., 5 rez. perd.) po 11.