NBA naktis: nemaloni „Bucks“ serija ir čempionų pergalė

Be savo lyderio likusi „Milwaukee Bucks“ (53/11) komanda patyrė antrąją pralaimėjimą iš eilės. „Bucks“ krepšininkus išvykoje 140:131 (47:28, 30:31, 25:32, 38:40) nugalėjo „Pheonix Suns“ (26/38) klubas.

Ricky Rubio pelnė trigubą dviženklį.<br> AP/Scanpix nuotr.

Mar 9, 2020, 7:44 AM, atnaujinta Mar 9, 2020, 7:46 AM

Graikas Gainnis Antetokounmpo šias rungtynes praleido dėl smulkios traumos. Jis taip pat praleis ir artimiausią „Bucks“ dvikovą.

„Suns“ varžovus į nokdauną pasiuntė jau pačioje rungtynių pradžioje, kuomet pirmąjį kėlinį laimėjo 47:28. „Bucks“ dar bandė vytis varžovus, tačiau „Suns“ savo sirgalių arenoje nenuliūdino.

Šeimininkų gretose po 15 metų pertraukos vėl buvo užfiksuotas išskirtinis pasirodymas. Ispanas Ricky Rubio prie pergalės prisidėjo pelnydamas 25 taškus, atkovodamas 13 kamuolių ir atlikdamas 13 rezultatyvių perdavimų. Jis tapo pirmuoju „Suns“ krepšininku surinkusiu trigubą dviženklį nuo 2005 metų, kuomet tą padarė NBA legenda Stveve'as Nashas.

„Man tai yra didžiulė garbė“, – savo pasiekimą po rungtynių pakomentavo R.Rubio.

„Suns“: Devinas Bookeris 36, Ricky Rubio 25, Aronas Baynesas 24, Mikalis Bridgesas 21, Jevonas Carteris 12 taškų.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 39, Ericas Bledsoe 28, Brookas Lopezas 18, Donte DiVincenzo 16 taškų.

Kitose pirmadienio nakties rungtynėse „Toronto Raptors“ (45/18) išvykoje 118:113 (22:22, 29:28, 27:24, 40:39) nugalėjo „Sacramento Kings“ (28/36) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose ryškiausiai atrodė 31 tašką įmetęs Normanas Powellas ir 30 pridėjęs Kyle'as Lowry.

„Kings“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo DeAaronas Foxas, kuris varžovams įmetė 28 taškus.