ALBA be R. Giedraičio palaužė „Skyliners“ su G. Masiuliu

Tęsiasi antnaujintos Vokietijos krepšinio pirmenybės Miunchene. Sekmadienį be Roko Giedraičio žaidusi Berlyno ALBA vos ne vos 81:72 (16:23, 21:16, 22:19, 22:14) palaužė Frankfurto „Skyliners“ su Gyčiu Masiuliu.

Gytis Masiulis su „Skyliners“ nusileido ALBA<br> IS/Scanpix.com nuotr.

Jun 7, 2020, 6:40 PM, atnaujinta Jun 7, 2020, 6:42 PM

R.Giedraitis trenerio sprendimu buvo neregistruotas mačui. Nors pradžioje sėkmingiau kovojo Frankfurto atstovai, ketvirtame kėlinyje ALBA susikrovė dviženklę persvarą 68:58.

Tačiau baigiantis akistatai „Skyliners“ sumažino atsilikimą iki 72:75. Tačiau per likusią minutę taškus pelnė tik ALBA ir šventė pirmąją pergalę šiame atnaujintame turnyre.

G.Masiulis per 20 minučių pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, 2 kartus suklydo, 4 – prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir atliko rezultatyvų perdavimą, surinkdamas 10 naudingumo balų.

ALBA: Peytonas Siva 16, Landry Nnoko 13, Marcusas Erikssonas 11, Luke’as Sikma 9 (10 atk. kam.), Martinas Hermannssonas ir Jonas Mattisseckas – po 8.

„Skyliners“: Gytis Masiulis ir Yormanas Bartolo – po 12, Lamontas Jonesas 10, Richardas Freudenbergas 8.

Kovą sustabdžius pirmenybes dėl COVID-19 pandemijos, ALBA čempionate su 14 pergalių žengė 4-oje vietoje, o „Skyliners“ su 6 pergalėmis rikiavosi 14-oje pozicijoje.

Kitas rungtynes Frankfurto ekipa žais antradienį prieš Liudvigsburgo „MHP Riesen“, o ALBA susitiks su Bambergo „Brose“.