D. Kairys susitiko su „Ryto“ komandos sirgaliais

2020 m. birželio 11 d. 08:57
Lrytas.lt
Trečiadienio vakarą Vilniaus „Rytas“ surengė trenerio pristatymą ištikimiausiems sostinės sirgaliams. „Ryto“ fanai susitikime su Donaldu Kairiu diskutavo svarbiomis temomis bei uždavė treneriui jiems aktualių klausimų.
Daugiau nuotraukų (1)
Prisistatydamas treneris teigė besidžiaugiantis prisijungęs prie sostinės klubo ir mato jame aiškią ateities viziją.
„Labai džiaugiuosi prisijungęs prie Vilniaus „Ryto“. Šioje komandoje yra nubrėžti aiškūs tikslai, todėl tikiuosi, kad drauge iškovosime daug pergalių“, – sakė „Ryto“ treneris.
Sulaukęs klausimo ar ir šį sezoną savo schemose pagrinde remsis legionieriais, D.Kairys linksmai atsakė: „Iki šiol, mano vadovaujamose komandose lietuviai ir būtų buvę vadinami legionieriais“.
Šiuos „Rytas Family“ susitikimus, skirtus ištikimiausiems sostinės fanams iš arčiau pamatyti „Ryto“ virtuvę, klubas ketina rengti ir ateityje.

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.