Izraelyje – rungtynėms neregistruotas D. Sirvydis ir lengva „Hapoel“ pergalė

Deivido Sirvydžio atstovaujama Jeruzalės „Hapoel“ (21/5) komanda be didesnio vargo rezultatu 88:73 (26:17, 29:20, 20:14, 13:22) nugalėjo Rišono „Maccabi“ (15/11) ekipą.

Lietuvis rungtynėms nebuvo registruotas.<br>V.Skaraičio nuotr.

Jul 6, 2020, 11:24 AM, atnaujinta Jul 6, 2020, 4:52 PM

Itin sėkmingai po sezono sustabdymo rungtyniaujanti „Hapoel“ pranašumą įgijo dar ankstyvoje rungtynių stadijoje ir po dviejų kėlinių jau turėjo susikrovusi triuškinantį pranašumą 55:37.

Po ilgosios pertraukos sėkmingai pranašumą išsaugoję Jaruzalės krepšininkai sėkmingai sutvarkė formalumus ir šventė užtikrintą pergalę.

Susitikimui lietuvis D.Sirvydis nebuvo registruotas.

Su 21 pergale „Hapoel“ atnaujintame Izraelio krepšinio čempionate rikiuojasi antroje pozicijoje.

Tuo tarpu Rišono „Maccabi“ užtikrintai lieka trečioje turnyro lentelės vietoje.

„Hapoel“: Johnas Hollandas 18 taškų (4 atk. kam.), Nimrodas Levi 13 taškų (8 atk. kam.), Baras Timoras 12 taškų , Jeremy Pargo 11 taškų (4 atk. kam., 7 rez. perd.).

„Maccabi“: Zachas Hankinsas 17 taškų (6 atk. kam.), Noamas Dovratas 14 taškų, Nimrodas Tishmanas 10 taškų.