Į NBA svajojančiam vykti argentiniečiui „Real“ pasiūlė 6 mln. eurų išpirką susimokėti dalimis

2020 m. liepos 30 d. 15:56
Lrytas.lt
„Manau, kad tam jau atėjo laikas“, – žiniasklaidai tikino Facundo Campazzo, šnekėdamas apie NBA. Jau gerą mėnesį kalbama, jog Eurolygoje rungtyniaujantis Madrido „Real“ argentinietis Facundo Campazzo atsidūrė NBA klubų akiratyje, tačiau persikelti į stipriausią planetos lygą jam finansiškai bus neparanku.
Daugiau nuotraukų (3)
Teigiama, kad „Real“ ir toliau paliko galiojančią 6 mln. eurų išpirką, tačiau šiek tiek atleido išpirkos sumokėjimo vadeles – karališkasis klubas leistų F.Campazzo išpirką sumokėti ne per vieną kartą, o išdalinti šią sumą per dvejus metus, rašo Defensa Central.
29-erių Argentinos rinktinės gynėjas turi galiojantį kontraktą su „Real“, tačiau jame įrašyta ir išpirkos galimybė. Bet ji yra drakoniška – net 6 mln. eurų.
Maža to, net apie 5,3 mln. eurų sumą tektų padengti pačiam F.Campazzo. Nes NBA klubai pagal nuostatas už krepšininko perėjimą į ekipą gali mokėti tik 725 tūkst. JAV dolerių išpirką.
„Real“ paprašė argentinietį apsispręsti per ateinančią savaitę, kad išvykus klubas turėtų galimybių susirasti jam pamainą.
F.Campazzo domisi du klubai iš Teksaso valstijos – „Dallas Mavericks“ ir „San Antonio Spurs“.
181 cm ūgio įžaidėjas šį sezoną Eurolygoje rinko 9,9 taško ir 7,1 rezultatyvaus perdavimo ir rinko 15,4 naudingumo balo.
NBA^InstantMadrido Real
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.