J. Valančiūnas buvo aktyvus, bet „Grizzlies“ patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui

Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ ekipa patyrė antrąjį pralaimėjimą paeiliui atnaujintame NBA čempionate. „Grizzlies“ (32 pergalės/35 pralaimėjimai) po atkaklios kovos rezultatu 106:108 (25:31, 29:28, 22:26, 30:23) nusileido „San Antonio Spurs“ ekipai (29/36).

Lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu.<br>AP/Scanpix nuotr.

Aug 3, 2020, 8:06 AM, atnaujinta Aug 3, 2020, 8:11 AM

28 metų 213 cm ūgio lietuvis per 28 ant parketo praleistas minutes pelnė 13 taškų (6/11 dvit., 0/1 trit., 1/2 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį blokavo varžovo metimą ir 4 kartus prasižengė.

Nors ketvirtajame kėlinyje Valančiūno atstovaujama „Grizzlies“ turėjo dviženklį deficitą, tačiau formaliems aikštelės šeimininkams pavyko priartėti prie savo varžovų, o likus žaisti 10,6 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos rezultatas jau buvo lygus 106:106.

Visgi lemiamoje atakoje Memfio ekipai be pražangų apsiginti nepavyko – buvęs Jono Valančiūno komandos draugas „Toronto Raptors“ komandoje DeMaras DeRozanas išprovokavo varžovo pražangą, pataikė abu mestus baudų metimus ir likus žaisti 1 sekundei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Jareno Jacksono tolimas šūvis paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę skriejo pro šalį ir „Spurs“ šventė pergalę rezultatu 106:108.

Po šios pergalės San Antoniaus klubas pakilo į 9-ąją poziciją Vakarų konferencijoje, tuo tarpu Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ vis dar išlieka aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Grizzlies“: Ja Morantas 25 (10/16 dvit., 9 atk. kam., 9 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 21 (6/8 dvit.), Dillonas Brooksas 16, Jonas Valančiūnas 13 (11 atk. kam.).

„Spurs“: Dejounte Murray 21 (10 atk. kam.), Derrickas White’as 16 (7 rez. perd.), DeMaras DeRozanas 14 (7 rez. perd.), Lonnie Walkeris ir Rudy Gay po 12.