L. Dončičiaus 40 pelnytų taškų neužteko „Mavericks“ pergalei

Vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinęs „Dalaso Mavericks“ klubas NBA sezono atnaujinimo etape ir toliau lieka be pergalių. Luka Dončičiaus bei Kristapo Porzingio vedama Teksaso valstijos ekipa (40 pergalių/29 pralaimėjimai) nusileido „Phoenix Suns“ klubui (28/39) rezultatu 117:115 (23:35, 37:38, 36:19, 21:23).

Europietiškasis tandemas surinko net 70 taškų.<br>AP/Scanpix nuotr.

Aug 3, 2020, 8:59 AM

Dalaso klubui nepadėjo net 40 taškų pelnęs bei 11 rezultatyvių perdavimų atlikęs slovėnas L.Dončičius. Kitas „Mavericks“ komandos europietis, latvis K.Porzingis taip pat buvo aktyvus – jo sąskaitoje 30 taškų bei 8 atkovoti kamuoliai.

Visgi Ricko Carlisle'o vadovaujamai ekipai aikštelėje viskas klostėsi ne taip sėkmingai. Nors vienu metu „Mavericks“ ekipa turėjo solidų 15 taškų pranašumą, tačiau trečiajame kėlinyje sėkmingą atkarpą sužaidusi „Suns“ komanda prisivijo savo varžovus.

Likus žaisti 22,3 sekundes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Finikso komanda pirmavo rezultatu 117:115 ir turėjo kamuolį savo rankose, tačiau K.Porzingis blokavo Ricky Rubio mestą metimą ir Dalaso klubas įgavo teisę į paskutinę ketvirtojo kėlinio ataką.

Visgi latvio tolimas šūvis skriejo pro šalį, o antrąjį šansą gavusio Timo Hardaway'aus jaunesniojo metimas taip pat nebuvo taiklus.

„Suns“ šiuo metu Vakarų konferencijoje rikiuojasi 13-oje pozicijoje, tuo tarpu „Mavericks“ yra septinta.

„Suns“: Devinas Bookeris 30, Ricky Rubio 20 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Cameronas Johnsonas 19.

„Mavericks“: Luka Dončičius 40 (8 atk. kam., 11 rez. perd.), Kristapas Porzingis 30 (8 atk. kam.), Sethas Curry 16.

Kiti sekmadienį vykusių susitikimų rezultatai.

„Brooklyn Nets“ – „Washington Wizards“ 118:110

„Boston Celtics“ – „Portland Trail Brazers“ 128:124

„Orlando Magic“ – „Sacramento Kings“ 132:116

„Houston Rockets“ -“Milwaukee Bucks“ 120:116