Vasaros lygoje triumfavo brolių Lavrinovičių atstovaujama „Arotena Oaks“

Trečiadienį Kėdainiuose įvykusiame „Bucket Summer League“ turnyro finale laimėjo „Arotena Oaks“ komanda, kuri nugalėjo VDU ekipą rezultatu 61:56.

Vasaros lygoje triumfavo brolių Lavrinovičių atstovaujama "Arotena Oaks“.<br>G.

2020-08-05 19:39, atnaujinta 2020-08-05 19:55

Nepaisant to, kad susitikimą kiek geriau pradėjo rungtynių favoritais laikyti VDU krepšininkai, tačiau žaidžiančiojo trenerio Rolando Alijevo vadovaujama „Arotena Oaks“ ekipa iniciatyvą perimti pradėjo antrojo kėlinio antroje pusėje.

Į didžiąją pertrauką trijų taškų pranašumą išsinešusi veteranų komanda dar aukštesnę pavarą įjungė trečiajame kėlinyje, kai padidino savo pranašumą iki dviženklio skirtumo (37:24).

Visgi ketvirtajame kėlinyje VDU ėmė artėti prie savo varžovų, o likus žaisti kiek mažiau nei minutę komandas skyrė vos 2 taškai, tačiau svarbiausiu momentu baudos metimus realizavę „Arotena Oaks“ krepšininkai atsilaikė ir šventė pergalę rezultatu 61:56.

Čempionams atiteko 13 tūkst. eurų piniginis prizas.

Be brolių Lavrinovičių nugalėtojų komandai atstovavo trijulių krepšinyje sužibėjęs Darius Tarvydas, Julius bei Matas Jucikai, Simas Jasaitis, Eivydas Mološčiakas bei žaidžiantysis treneris R.Alijevas.

„Arotena Oaks“: Darius Tarvydas 20 taškų , Darjušas Lavrinovičius 11, Julius Jucikas 8.

VDU: Paulius Sorokas 15 taškų , Regimantas Miniotas 13 , Vytenis Čižauskas 12.