NBA naktis: fantastiškas L. Dončičius bei dar vienas „Lakers“ pralaimėjimas

Šeštadienio naktį NBA lygoje netrūko įspūdingų pasirodymų. Viena jų surengė „Dallas Mavericks“ (42 pergalės/30 pralaimėjimų) žvaigždė Luka Dončičius. Slovėnas rungtynėse prieš „Milwaukee Bucks“ (55/15) surinko fantastišką trigubą dviženklį ir pagerino dar vieną asmeninį rekordą.

Slovėnas surinko įspūdingą trigubą dviženklį.<br>Scanpix nuotr.

2020-08-09 08:45

Dalaso klubas laimėjo susitikimą po pratęsimo rezultatu 136:132 (35:32, 27:39, 31:20, 26:28, 17:13), 21-erių gynėjas per 41 ant parketo praleistą minutę pelnė 36 taškus (9/15 dvit., 3/9 trit., 9/10 baudos), atkovojo 14 kamuolių bei atliko 19 rezultatyvių perdavimų. Tai yra naujas šio krepšininko rezultatyvių perdavimų per vienerias rungtynes rekordas.

Susitikime netrūko įtemptos kovos. Likus žaisti apie 2 minutes ketvirtajame kėlinyje, Milvokio komanda turėjo 7 taškų pranašumą, tačiau spurtavę „Mavericks“ žaidėjai ištirpdė savo deficitą, o asmeninį rekordą pagerinęs slovėnas realizavo abu mestus baudų metimus ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Pratęsimo metu jau geriau sekėsi Dalaso ekipai, nors Graikijos krepšinio fenomeno Giannio Antetokounmpo vedama „Bucks“ dar bandė perlaužti pratęsimo eigą, tačiau tolimu metumu Vakarų konferencijos komandai pergalę užtikrino L.Dončičius.

„Mavericks“: Luka Dončičius 36 (14 atk. kam., 19 rez. perd.), Dorianas Finney-Smithas 27 (11 atk. kam.), Kristaps Porzingis 26 (11 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (12/19 dvit., 13 atk. kam., 5 bl.) ir Brookas Lopezas po 34, Khrisas Middletonas 21 (11 rez. perd.).

Dar vieną įspūdingą pasirodymą sukūrė NBA „burbule“ žibantis T.J. Warrenas. Šį kartą jis su „Indiana Pacers“ (43/27) ant menčių paguldė Vakarų konferencijos lyderius „Los Angeles Lakers“ (51/18) rezultatu 116:111 (34:24, 20:35, 33:22, 29:30).

Lygos „burbulo“ atradimas šiame susitikime pelnė 39 taškus (10/14 dvit., 5/8 trit., 4/4 baudos) bei atkovojo 5 kamuolius.

Itin prastas rungtynes sužaidė vienas „Lakers“ lyderių Anthony Davisas, kuris per 34 minutes pelnė tik 8 taškus. Tuo tarpu LeBronas Jamesas įmetė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“: T.J. Warrenas 39 (10/14 dvit., 5/8 trit.), Malcolmas Brogdonas 24 (6 rez. perd.), Victoras Oladipo 22 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (11/18 dvit., 8 atk. kam., 7 rez. perd.), Quinnas Cookas 21 , Kyle’as Kuzma 11.