Nė taško nepelnęs J. Valančiūnas nusileido savo buvusiai komandai

Sekmadienį vakare vykusiose rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama „Memphis Grizzlies“ (33 pergalės/38 pralaimėjimai) komanda turėjo pripažinti „Toronto Raptors“ (50/19) ekipos pranašumą rezultatu 99:108 (25:20, 29:40, 17:28, 28:20).

Lietuvis sužaidė prasčiausias šio sezono rungtynes.<br> Scanpix nuotr.

Aug 9, 2020, 11:54 PM, atnaujinta Aug 10, 2020, 12:00 AM

Itin prastas rungtynes sužaidęs lietuvis per 27 ant parketo praleistas minutes nepelnė nė taško (0/1 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei sykį blokavo varžovo metimą.

Antrajame kėlinyje rungtynes perlaužęs Kanados klubas persvarą išsaugojo iki pat susitikimo pabaigos. Nors rungtynės artėjant prie kulminacijos „Grizzlies“ buvo sumažinę savo atsilikimą iki 3 taškų (92:95), tačiau ir vėl į priekį truktelėjusi „Raptors“ neatidavė pirmaujančios ekipos rolės.

Tai buvo penktasis Memfio komandos pralaimėjimas NBA „burbule“ per šešerius sužaistus susitikimus.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 25, Graysonas Allenas 20, Ja Morantas 17 (10 rez. perd.).

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26, Normanas Powellas 16, Kyle'as Lowry 15 (8 rez. perd), Fredas VanVleetas 14.